KOSMETYKI Pruszków

KOSMETYKI Pruszków

Poszukiwany zakład kosmetyczny, który wykonuje manicure i pedicure precyzyjnie, profesjonalnie i sprawnie. Jeśli macie namiary na sprawdzony salon, to byłabym wdzięczna za info :)

Fowl1990

Posty: 18

 
Ulalala, też bym musiała się gdzieś zapisać na kilka podstawowych zabiegów upiększających :-) Latka lecą, skóra pęka, zmarszczki się robią, nie jest kolorowo. Coś mi ostatnio mąż mówił, że gdzieś mają fajną promocję na kilka zabiegów ujędrniających na twarz, ale oczywiście nie znał szczegółów.

Dosti

Posty: 23

 
Powstało tych salonów jak grzybów po deszczu. Jeszcze w żadnym nie byłam, ale planuję, bo muszę w końcu coś zrobić ze skórą. Jest tak wysuszona, pomarszczona, że wypada się tym zająć. W szczególności, że ponoć nowoczesne kosmetyki działają cuda.

Pelo_er

Posty: 34

 
Generalnie rzadko chodzę na jakiekolwiek zabiegi kosmetyczne, ale jeśli już mi się zdarzy to odwiedzam salon Marilla. Dobry stosunek jakości do ceny. Wbrew pozorom za manicure nie trzeba tutaj jakoś super dużo zapłacić, a preparatów używają markowych. Pani Maria, właścicielka i pozostałe dziewczyny dbają o to, żeby klientka czuła się komfortowo. To też jest ważne.

Marcelek2

Posty: 27

 
Hej. Jestem zdania, że najważniejsza jest naturalność w urodzie, ale mimo wszystko czasami warto coś poprawić:) Zwłaszcza po 40-tce, to już nieuniknione:P A skoro jest tyle możliwości to czemu nie skorzystać? :)

Anno Domini

Posty: 20

 
Ja to mam kłopot z doliną łez, ale to ponoć wiele babek z tego powodu cierpi. Koleżanka ponoć zna jakiś dobry salon urody, to ma mnie tam umówić. Jak będę już po zabiegach to się jeszcze odezwę.

EKO-Chatka

Posty: 38

 
Próbowałam się umówić w kilku salonach i wszędzie mieli zajęte miejsca...Dzwonię i dzwonię i wszędzie mi każą umawiać się na jakieś dalsze terminy...Łee.

MangoOo

Posty: 27