Włosy dziewicze, nie farbowane

Włosy dziewicze, nie farbowane

Czy możecie mi polecić sklep z włosami naturalnymi słowiańskimi, najlepiej do samodzielnego wpinania podczas ważniejszych okazji?

Kidi

Posty: 17

 
Najtrudniej będzie dobrać fakturę włosów doczepianych. Musisz skorzystać z oferty sklepu, który ma sporo kategorii kolorystycznych.

plusss89

Posty: 23

 
Włosy dziewicze słowiańskie to numer jeden, bo jakość premium wytrzyma przez rok, a nawet dłużej. Kilkaset złotych to żaden koszt, jeżeli zobaczysz, jak pięknie wyglądasz :)

mikesmith0103

Posty: 24

 
Idealnie układają się włosy słowiańskie. Przedłużenie wykonuj w salonie z potwierdzonym doświadczeniem. Ja raz poszłam do taniego i niestety po zdjęciu przypinek miałam na głowie kiepską sytuację. W każdym razie warto spróbować. Kilka miesięcy pochodzić z bujną czupryną :)

tomalix

Posty: 18

 
Duży wybór włosów naturalnych, głównie słowiańskich w pełni dziewiczych znajdziesz na http://www.smeggi.pl. Sama używam grubych pasm. Są moim zdaniem bardzo plastyczne i nadają się do wszystkich zabiegów, jakie standardowo robisz na włosach. Bardzo wytrzymałe. Na pewno wykorzystasz je przez długi czas :)
Życzę dobrego wyboru.

radziomil

Posty: 40

 
Nie polecam ci absolutnie włosów syntetycznych. Uszkodziłam je zwykłym suszeniem. Kasa poszła w błoto.

ltomzik

Posty: 43