kosmetyczka kraków, proszę o pomoc

kosmetyczka kraków, proszę o pomoc

Chciałabym udać się do jakiejś dobrej kosmetyczki w Krakowie. Kogo polecacie? Chodzi mi o jakiś zabieg na twarz po 40 :) ujędrniający :D Z czego korzystałyście? Czekam i liczę na waszą pomoc. Dziękuję.

Namo

Posty: 2

 
Ja też polecam Muneca w Krakowie. To sprawdzony salon kosmetyczny, z jakiego jestem zadowolona. Korzystam regularnie i zawsze pytają mnie tutaj o wszystko. Konsultacje z pacjentami są na porządku dziennym. Nie widzę powodów do obaw, żeby nie skorzystać z takiej pomocy. Moja skóra już po paru peelingach i mezoterapii zaczęła wyglądać zdrowo.

barca 29

Posty: 10

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Dużo słyszy się dziś na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, dlatego nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

mmmm56

Posty: 9

 
Ja uważam, że każdy z nas powinien regularnie chodzić do kosmetyczki. Głównie po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też szukam dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

Hoteowo24h

Posty: 3

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Dużo słyszy się dziś na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, wobec tego nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

mJaUrVcEin

Posty: 3

 
Ja robiłam w Muneca i jestem zadowolona. Oni robią mikrodermabrazję diamentową. Wszelkie przebarwienia zniknęły, jak ręką odjął. Polecam. Mają dobry profesjonalny sprzęt, dlatego efekt jest po prostu wow.

lange33

Posty: 14

 
Najlepsze efekty zabiegów są rzeczywiście wówczas, gdy wykonuje je dobra kosmetyczka w Krakowie. Nie bez powodu nie zmieniam swojej, bowiem jest fachową osobą, która zna się na swoim zawodzie. Jestem zadowolona, albowiem w końcu moja skóra zaczęła wyglądać na zdrową, a ja czuję się atrakcyjnie.

Hezis

Posty: 4

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, niemniej jednak wiadomo, że nie ma to jak zrobić sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz wiele salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można odnaleźć ofertę naprawdę tanio.

Kitas

Posty: 3

 
To jest dobry salon kosmetyczny w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Mają szeroką ofertę zabiegów, bardzo dobry sprzęt i zaufanych kosmetologów. Pierwszy raz myślałam, że zapłacę w takim miejscu niemałą sumkę :), natomiast nie. Cennik mają w sam raz, żeby korzystać z usług regularnie. Polecam.

dudi

Posty: 29

 
Podobnie jak wy szukam salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie natomiast zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, że są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

borek149

Posty: 13