laser do depilacji

laser do depilacji

Cześć. Polećcie mi jakieś fajne salony kosmetyczne we Wrocławiu, które zajmują się depilacją laserową? Zależy mi na trwałym, estetycznym efekcie?

andrew66

Posty: 3

 
We Wrocławiu znajdziesz dość dużo ofert depilacji laserowej (w salonach kosmetycznych, gabinetach medycyny estetycznej czy salonach łączących zabiegi upiększające ze SPA).

Yuri20

Posty: 5

 
Jeszcze nie korzystałam z depilacji laserowej, ale też się zastanawiam nad takim zabiegiem. Ponoć efekt jest trwały, włoski nie odrastają.

Marioleczka

Posty: 2

 
Depilowałam nogi w salonie Vectus Palomarr przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu (www.laservectus.pl ) i naprawdę jestem zadowolona zarówno z szybkiego, trwałego efektu, jak i samej obsługi. Kompetentny, przyjazny personel, pani wyjaśniła mi dokładnie na czym polega zabieg, przyłożyła głowicę do włosków i na tej podstawie ustaliła moc wiązki światła. Niemal w ogóle nie czułam ciepła lasera.

basieńka

Posty: 10

 
Ja zdecyduję się chyba na depilację laserową rąk, bo mam dość ciemne włoski i niestety są widoczne, już sprawdzałam ceny i w sumie nie są tak wygórowane, jak mi się zawsze wydawało (chyba konkurencja już zaczyna się robić w tego typu usługach).

Miluśkooo2

Posty: 15

 
Ostatnio też myślałam o depilacji laserowej nóg, bo fajnie byłoby wreszcie uzyskać trwały efekt i nie zajmować czasu samodzielną depilacją. Ale nie wiem, czy nie lepiej wypróbować jednak na mniejszym obszarze.

namok

Posty: 7

 
Niedawno korzystałam z depilacji woskiem i za każdym razem zastanawiam się, czy nie zainwestować jednak w depilację laserową i mieć spokój z niepotrzebnym owłosieniem.

GRUZION5

Posty: 12

 
Przy depilacji laserowej bardzo ważne jest dobranie siły wiązki światła do poziomu melaniny (uzależniony od koloru włosków). Dlatego najlepiej korzystać z ofert gabinetów, które wykorzystują dobry, nowoczesny sprzęt pozwalający na automatyczne pomiary.

090913123

Posty: 12