Gdzie znajdę salon w łodzi zajmujący się medycyną estetyczną ?

Gdzie znajdę salon w łodzi zajmujący się medycyną estetyczną ?

Hej, poszukuję miejsca w Łodzi, gdzie odchudzają osób. Moja mama ma już ponad 90kg przy wzroście 163cm. Chce coś robić, ale nie ma sama siły, chcę znaleźć jej miejsce gdzie jej pomogą i znów będzie wchodzić w Mki. Proszę Was niezmiernie za wszelkie polecenia czy linki.

Pozdrawiam

Koktus

Posty: 33

 
Śmiało mogę ci polecić klinikę Sthetica, o ile dobrze napisałam, bowiem trochę trudne słowo, takie raczej nie polskie. Byłam tam zaledwie dwa razy, lecz mogę totalnie polecić tę klinikę. Tam faktycznie pracują profesjonaliści. Miałam do czynienia z różnorakimi salonami, zakładami itp, lecz one się nie umywają. Nieraz bywało, iż ja miałam większą wiedzę niż oni, lecz w Sth wszyscy są bardzo dobrze wyszkoleni, uprzejmi, tak iż chce się chodzić na co dzień lub co najmniej w każdej wolnej chwili.

Robuś

Posty: 47

 
Nie jestem w stanie doradzić Ci nic więcej niż odwiedziny w dobrej klinice. http://www.sthetica.pl to jest stronka dobrej kliniki, gdzie odchudzają, upiększają i wszystko po kolei. Moja koleżanka tam była. Nie widziałam jej 3 miesiące, albowiem byłam na pracach za granicą. Jak wróciłam ona była szczuplejsza i piękniejsza, na tyle, że aż jej nie poznałam na ulicy! Ona na początku się śmiała i nic nie chciała małpa powiedzieć :P niemniej jednak później się przyznała, że gdyby nie ten salon to by tak nie wyglądała. Ja jak nazbieram trochę kasy to też pójdę.

kevin888

Posty: 38

 
Niezmiernie, natomiast to baaardzo zapraszam Ciebie do http://www.sthetica.pl tej kliniki. Mój cellulit to przeszłość, a wyglądał on już na faktycznie zaawansowane grudki! Zabiegi są kosztowne, natomiast działają a dodatkowo są przyjemne :) Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki w tym salonie. Panie są super, mądre, kochane i zwyczajnie aż się nie chce stamtąd wychodzić! :) Niezmiernie będę trzymała kciuki, byś się dobrze czułą i mogła dobrze wyglądać - jak sobie jedynie zachcesz!
Pozdrowienia od Kamili z Łodzi.

Fogulec

Posty: 39

 
Od pewnego czasu chodze do takiego salonu, gdzie Panie są cudowne natomiast po każdej wizycie wyglądam lepiej. Nawet zważając na to, że aktualnie dłużej siedzę w pracy, albowiem do mojej firmy dołączyła inna i mamy prawdziwy zawał pracy i nadgodziny. http://www.sthetica.pl tu masz kontakt do tego salonu. O ile ze mną zrobili takie cuda, to z Tobą na pewno też dadzą sobie radę :) Musisz jedynie się zrelaksować i spróbować wykonać coś jedynie dla ciebie. Trzymaj się ciepło i nie daj się pogodzie :))

usek

Posty: 30

 
Ahoj Koleżanko!

Jeżeli to by była prawda, iż siłą myśli da się rozkazać buzi i pryszczom aby się dogadały i pryszcze zrobiły sobie wolne, to ja bym wyglądała wyśmienicie. Prawda jest jednak taka, iż tak się nie da. Wystarczy jednak wziąć się za siebie, bowiem to szkoda czasu na gadanie czy płacze. Ja poszłam do Sthetica’y w Łodzi, po miesiącu miałam buzię tak cudną jak nigdy wcześniej w życiu. Czuję się jakby mi ktoś darował drugie życie. Nie wiem czy tylko ten salon jest taki cudny, niemniej jednak w razie czego przesyłam linka www.sthetica.pl Trzymaj się i nie przestawaj walczyć!

AdamDzii

Posty: 36

 
Taka szara cera to jak jazda nad przepaścią… czasami po prostu masz ochotę przestać walczyć i skoczyć… ja wiem jak to jest, też tak miałam przez ponad 2 lata, po mocnych środkach antykoncepcyjnych (Diane35), jakich nikomu nie polecam. To, co mogę polecić to salon Sthetica z Łodzi. Oni zadbali, żebym wyglądała znowu pięknie i młodo. Mam 27 lat zaś czułam się jak 35latka i tak wyglądałam. A obecnie? Czasem się mnie pytają o dowód jak kupuję alkohol, więc to coś znaczy :D

ltomzik

Posty: 43

 
Ogólnie ja nie lubię polecać czegoś, albowiem wiadomo, iż każdy z nas jest inny, ma inne potrzeby i oczekiwania, lecz kurcze not ten salon muszę polecić, albowiem jest naprawdę super! www.sthetica.pl tu masz informację jak tam dojechać. Czemu ten salon? No po prostu full profeska, wyszłam totalnie odmieniona, po zabiegu który już znałam. W tym gabinecie robią to jednak jakoś inaczej i wyglądam o mnóstwo lepiej niż po zabiegach w poprzednich. Potem poszłam jeszcze na depilację. Panie są miłe i cudowne.
Pozdrawiam :**

MangoOo

Posty: 27