Mój gabinet potrzebuje kosmetyków, gdzie ?

Mój gabinet potrzebuje kosmetyków, gdzie ?

Dopiero za kilka miesięcy startujemy z salonem kosmetycznym, właściwie z całym centrum, ale już dziś zaczęłam szukać informacji o dostawcach. Potrzebne nam będą na pewno kosmetyki do mikrodermabrazji i fajnie by było jakby to były rzeczy ekologiczne, z certyfikatami. Może ktoś słyszał o takich producentach?

mamaek

Posty: 21

 
Jakoś na dniach dotrze do mnie kolejna przesyłka z profesjonalnymi kosmetykami:) Jestem z zawodu kosmetyczką i prowadzę swoją firmę, więc trudno mnie oszukać jeśli chodzi o jakość:P Z kilkoma dostawcami współpracowałam, ale najlepsze towary zaproponowali mi ludzie z Biocosmetics Polska. Jakościowo mamy tutaj do czynienia z rzeczami w większości pochodzącymi z ekologicznych upraw. Kremy, preparaty, toniki, peelingi – wszystko z wiarygodnym znaczkiem jakości.

Zlomex

Posty: 26

 
Przez wiele lat miałem duże kłopoty z cerą. Najpierw był trądzik, a później przebarwienia skórne po trądziku. Już jest dużo lepiej. Bardzo mi pomogły kosmetyki oparte o kwas salicylowy i kwas kojowy. Bardzo polecam wszystkim, którzy też toczą nierówny bój o ładną, zdrową, czystą cerę!

szulmar

Posty: 23

 
Mój sklep jakoś od końcówki zeszłego roku nawiązał współpracę w zakresie zaopatrzenia w wysokiej klasy kosmetyki, takie jak olejek arganowy, algi, czy też kosmetyki na trądzik i odbarwienia skórne z producentem www.biocosmetics-polska.pl. Jak na razie mogę powiedzieć, że kontakt układa się bardzo dobrze. Zamówienia są realizowane zgodnie z ustalonymi terminami. Co do samych kosmetyków to jest to górna półka. Klientki często pytają o rzeczy od tego właśnie producenta. Myślę, że to najlepsza rekomendacja;)

Annna1

Posty: 25

 
Ja dość często robię zamówienia dotyczące korundu do mikrodermabrazji przez firmę www.biocosmetics-polska.pl. Z tego co widzę, to mają jedną z lepszych ofert na rynku, jeśli chodzi o korund i inne preparaty do peelingu. Moim zdaniem warto nawiązać z nimi współpracę. Kontakt oceniam bardzo wysoko, terminowość też nie jest tutaj problemem. Fajnie, że większość ich asortymentu pochodzi z ekologicznych upraw.

Virgo

Posty: 37

 
Hmm, ja korzystam w swoim zakładzie kosmetycznym z korundu szlachetnego białego od takiej małej firmy, która chyba jest dość słabo rozreklamowana. Bardzo dobrze robi się mikrodermabrazję za jego pomocą. Od jakości surowca bardzo dużo zależy, tutaj nie ma co szukać oszczędności, bo można stracić coś najważniejszego – zaufanie klientek.

djcube1985

Posty: 38

 
Mój salon urody od niedawna zaczął zamawiać kwas hialuronowy, maseczki, czy też olejek arganowy od marki www.biocosmetics-polska.pl i współpraca układa się nam bardzo sprawnie. Generalnie atutem tej firmy jest fakt, że w większości dysponują oni asortymentem pochodzenia naturalnego. Kosmetyki wolne od chemii i konserwantów są bardzo chwalone przez nasze klientki i nie mamy zamiary ich oszukiwać kupując tańsze zamienniki.

arko1916

Posty: 19