Kosmetyki, Wrocław

Kosmetyki, Wrocław

Czy możecie mi podpowiedzieć salon kosmetyczny we Wrocławiu z tanimi, ale przede wszystkim rzetelnymi zabiegami depilacji laserowej? Chciałabym rozwiązać problem szybko wyrastających, czarnych włosków i w końcu zdecydowałam się na zainwestowanie w swoje zdrowie, urodę, wizerunek. Proszę serdecznie o pomoc.

Invar4

Posty: 17

 
Jeżeli chcesz się odchudzić (100% skuteczności) to zamów sobie wizytę na zabieg Lipomax przez stronę www.centrumgineka.pl. W jednym zabiegu masz potencjał czterech technologii odchudzających. Po pięciu zabiegach mam rozmiar dwa razy mniejszy, a cellulitu zero. Cenowo rewelacja. Sprawdź sama. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Dydusek

Posty: 22

 
Chodzę co jakiś czas na depilację laserową. Myślę, że dobra sprawa, jeżeli możesz w siebie zainwestować. Długoterminowo i tak się zwracają wydatki na ostrza, kremy, a przede wszystkim czas.

Laleczka

Posty: 21

 
Fajnie jest, jak podczas zabiegu siedzisz sobie w oddzielnym pokoju, a nie w ogólnej sali. O wiele lepszy klimat do relaksu. Ja bym na twoim miejscu przejrzała nie tylko ofertę, ale też galerię samego salonu, zobaczyła czy faktycznie mają indywidualne podejście, czy bardziej masowe.

Moa22

Posty: 23

 
Jeżeli korzystasz z zabiegów laserowych poproś o próbną wiązkę i zobacz, jak działa na twoje ciało. Niektóre, marne gabinety wykorzystują przestarzałe technologie, które mogą poparzyć. Stawiaj tylko na nowoczesny sprzęt i potwierdzone opinie, bo nie ma sensu ryzykować.

Domeczek3

Posty: 30

 
Ja akurat w ogóle nie kupuje sama kosmetyków. Idę do profesjonalnego salonu kosmetycznego, a tam specjalistki dobierają mi akcesoria pod mój typ cery. Dzięki takiemu podejściu rozwiązałam całkowicie problem z trądzikiem i sporym zmęczeniem oczu.

JasioJasio

Posty: 34

 
Chociaż niektóre zabiegi w salonach kosmetycznych wydają się drogie to bardziej się opłaca tutaj inwestować niż w chemię drogeryjną. Wyniki są znacznie lepsze po przeprowadzeniu serii zabiegów.

Annna1

Posty: 25

 
Większość dobrych salonów kosmetycznych daje rabaty po zapisaniu się na FB i newslettera, dlatego warto poobserwować trochę oferty i skorzystać z potencjału obniżenia ceny :)

GriX

Posty: 23

 
Pamiętaj, że jedna wizyta w salonie kosmetycznym rzadko daje maksymalnie pozytywny rezultat. Oczywiście bywa, że organizm przeżywa szok i od razu się zmienia, ale to niszowa sytuacja. Wybieraj zatem ofertę, z której będziesz chciała korzystać długoterminowo i najlepiej wyślij zapytania ofertowe.

loooque

Posty: 32