Mikropigmentacja, sprawdzony gabinet

Mikropigmentacja, sprawdzony gabinet

Co sądzicie o wypełnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym? Czy macie dobre wyniki i jakie są najlepsze gabinety w Gdańsku zajmujące się tego typu zabiegami?

Qumejt56

Posty: 12

 
Ja nigdy nie byłam zwolenniczką zabiegów kosmetycznych. Kupiłam jednak kiedyś bon na peeling medyczny, a później zadowolona usunęłam zmarszczki kwasem hialuronowym.

Powiem wam, że przez rok był super efekt. Później musiałam powtórzyć, ale to się mocno opłaca. W tym czasie odrzuciłam standardowe, chemiczne kosmetyki. Cera się odświeżyła maksymalnie.

Inneee2

Posty: 24

 
Mi znajome poleciły gabinet http://www.bel-viso.pl i tylko tam chodzę.

Pani Ania działa w Gdańsku. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na stronie www. Widać, że zajmuje się tam Tobą osoba z pasją, certyfikowanymi umiejętnościami. Jestem bardzo zadowolona z makijażu permanentnego. Odwiedzam panią Anię też przed większymi imprezami okolicznościowymi, żeby usunąć zmarszczki kwasem hialuronowym.

Warte grzechu, naprawdę :)

Miśka

Posty: 21

 
Wizyta w SPA na kilka dni jest super. Jak dla mnie to najlepszy urlop. Oczywiście warto jechać w kilka osób. Wtedy znacznie taniej wychodzi.

Zobaczysz wtedy, co najlepiej na ciebie działa :)

Marko

Posty: 13

 
Hej, ja byłam też sceptycznie nastawiona do różnych zabiegów kosmetycznych, szczególnie tych mocniej ingerujących w strukturę skóry, np. makijaż permanentny czy wypełnianie zmarszczek na bazie kwasu hialuronowego.

Dopiero pani Ania z gabinetu www.bel-viso.pl wyjaśniła mi krok po kroku przebieg zabiegów, wyjaśniła na czym polegają, fantastycznie mnie przyjęła. Liczy się u niej skuteczność. Nie oszczędza na materiałach.

mack

Posty: 16

 
Jeżeli trafisz na najlepszej jakości kwas hialuronowy to jego trwałość utrzyma się do kilkunastu miesięcy. Często do osiemnastu. Nie mieć zmarszczek przez tak długi czas to fantastyczne uczucie warte wydania każdych pieniędzy.

Fstachu44

Posty: 34

 
W Polsce najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne to peeling chemiczny, mikrodermabrazja diamentowa i wygładzenie zmarszczek kwasem hialuronowym. U mnie w biurze, np. połowa kobiet ma makijaż permanentny. Zupełnie inny wygląd cery i podobno brak powikłań, jeżeli skorzystasz z dobrego gabinetu.

AliBli4

Posty: 17

 
Niezależnie od tego gdzie idziesz musisz mieć pewność, że zabieg jest wykonywany w środowisku sterylnym.

klotnikk

Posty: 29