Fryzjer mokotów, gdzie iść

Fryzjer mokotów, gdzie iść

Dzień dobry, mam zamiar skorzystać z usług profesjonalnego fryzjera, możecie mi takowego polecić?

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje, pozdrawiam.

Mnert67

Posty: 24

 
Poszukuje salonu, w jakim za jednym razem pozbędę się niechcianego owłosienie na nogach jak i zmiennie fryzurę na głowię. Wiecie może czy jest gdzieś takie studio w okolicy Mokotowa?

Zależy mi aby był on blisko tej miejscowości. Niesłychanie proszę o szczere informacje, będę wdzięczna za wszelkie wypowiedzi. Zależy mi na okresie więc proszę o szybkie rady.

Gumer45

Posty: 17

 
Cześć, jeżeli chcecie wyglądać naprawdę dobrze i czuć się znakomicie w swojej fryzurze powinniście udać się do fachowego studia fryzjerskiego, w jakim pracują osoby z właściwymi umiejętnościami, wykształceniem i doświadczeniem.

Polecam wam salon w Mokotowie, będziecie pod wrażeniem, polecam.

Koktus

Posty: 32

 
Bardzo chciałabym mieć piękne włosy, jednak są one dość niesforne i byle fryzjer nie umie sobie z nimi poradzić dlatego chciałabym pójść do salonu, w którym nie straszna będzie moja fryzura i do opanowania. Będę wam bardzo wdzięczna jeśli polecicie mi takowe studio, czekam z niecierpliwością na porady, dziękuje i pozdrawiam.

Mmatckhew

Posty: 28

 
Chciałabym pozbyć się owłosienia pod pachami, wiem, że jest cos takiego jak depilacja laserowa, która usuwa owłosienie na zawsze. Możecie powiedzieć mi gdzie robi się coś takiego i w jakiej cenie? Będę ogromnie wdzięczna za informacje.

666iber45

Posty: 19

 
Bardzo dużo osób poleca mi salon fryzjerski w Mokotowie, jednak trochę obawiam się wizyt u fryzjera, możecie wypowiedzieć się na dany temat i doradzić mi cos?

Będę ogromnie wdzięczna za wszelkie informacje, z góry dziękuję i pozdrawiam.

Bączeak

Posty: 26