depilacja laserowa laserem diodowym promocja

depilacja laserowa laserem diodowym promocja

Gdzie w Lublinie wykonują na dobrym poziomie depilację laserem? Chciałabym skorzystać z depilacji pach i nóg, to dwa newralgicznie dla mnie miejsca ;-)

Hoteowo24h

Posty: 18

 
Mnie córa namawia na laserową depilację, ale to chyba jestem z innej epoki i po prostu za stara na takie nowinki technologiczne ;> Ale wiem, że kilka moich koleżanek coś takiego sobie robiło.

Domeczek3

Posty: 30

 
Dawno dawno temu miałam robioną depilację laserową i mogę potwierdzić, że to nie boli, a efekt jest nieporównywalny do tego co się osiągnie nawet najlepszą maszynką. No i jest to efekt na stałe, a nie na dwa dni.

Bączeak

Posty: 26

 
Mam koleżankę, która ma to nieszczęście, że rośnie jej wąsik i to taki dość widoczny. Namawiam ją na laser, ale ona się boi, że ją to poparzy, czy coś w tym stylu. Ech...i weź tu jej wytłumacz.

OzZ

Posty: 19

 
Laser nie jest taki drogi jak się przywykło sądzić. Więcej zapłacisz za makijaż permanentny niż za laser. Jest dużo innych usług kosmetycznych o wiele kosztowniejszych od lasera.

Puch23

Posty: 17

 
Ja od początku jak tylko wprowadzili do Lublina lasery to zaczęłam z tego korzystać. Potem miałam długą przerwę i teraz byłam jakoś miesiąc temu pierwszy raz w życiu na depilacji bikinii w Silk Touch - www.silktouch.pl i pozytywne mam wrażenia. Miłe podejście ze strony pani kosmetolog, o wszystko wypytała, podpowiedziała jak pielęgnować skórę po zabiegu, wszystko wyjaśniła jak dziecku. Wiadomo przez 2-3 dni po laserze skóra nie wygląda najlepiej, ale potem wszystko się ładnie goi i włoski znikają.

Nanottt

Posty: 24

 
Ech, gdzie się podziały te dobre stare czasy, jak panie nie musiały się golić i nikomu to nie przeszkadzało? Zazdroszczę naszym przodkom, my teraz mamy prawdziwą gehennę z depilacją.

SkinNer7

Posty: 18