Zabiegi laserowe łódź

Zabiegi laserowe łódź

Jakie macie opinie o salonach kosmetycznych w Łodzi? Czy w ogóle korzystacie z medycyny estetycznej, a jeżeli tak, to na co teraz warto postawić.
Bardzo zależy mi na skutecznej depilacji laserowej, najlepiej też w promocyjnej cenie. Mieszkam w Łodzi i już od dawna zastanawiam się nad wykorzystaniem potencjału gabinetów kosmetycznych. Nie wiem jednak, gdzie się udać. Możecie mi pomóc?

visca

Posty: 23

 
Idź na początku do salonu na jakiś prosty zabieg. Tam kobiety, zazwyczaj stałe klientki i obsługa podpowie ci, w jaki sposób najszybciej rozwiązać twoje kłopoty. Moim zdaniem im dłużej salon kosmetyczny działa na rynku, tym jest lepszy.

wisiek

Posty: 31

 
Cześć dziewczyny, a może razem się jakoś umówimy na wizytę w fajnym salonie to otrzymamy większą zniżkę? Co o tym myślicie :)?

AliBli4

Posty: 17

 
Nigdy nie wierzyłam w odchudzanie falami radiowymi czy innymi wynalazkami, ale jak zobaczyłam u mojej „zaniedbanej” koleżanki wynik zabiegu od razu pobiegłam do salonu kosmetycznego. Mój mąż nie mógł uwierzyć, że można mieć taką różnicę po jednym zabiegu. Warto dziewczyny, ale tylko pod warunkiem bezpiecznego przeprowadzenia usługi. Pozdrawiam.

Rrealg

Posty: 27

 
Depilacja laserowa działa cudownie, bo niszczysz laserem cebulkę włosa. W salonie muszą umieć dobrać tylko optymalną moc urządzenia.

bienkus22

Posty: 23

 
Miałam straszne rozstępy, po zaniedbaniu ćwiczeń fizycznych i też mi się trochę przytyło. Oxybrazja, czyli mikrodermabrazja tlenowa mi pomogła, praktycznie natychmiast.

truskaweczka123

Posty: 26

 
Miałam straszny trądzik i dopiero mezoterapia tlenowa mi pomogła. W Łodzi niewiele salonów robi ją profesjonalnie. Ja byłam w salonie na Zachodniej 44.

irek1981

Posty: 23