Kwas hialuronowy powiększanie ust

Kwas hialuronowy powiększanie ust

Moje sympatyczne panie, w jakim salonie na Ursynowie wykonują na dobrym poziomie taki zabieg jak oxybrazja? Chętnie bym się umówiła na tego typu peeling.

Morn32

Posty: 11

 
W moim przypadku to prawdziwym wybawieniem okazały się usługi w Gabinecie Magic Look na Belgradzkiej. Zrobiono mi tutaj mezoterapię igłową głowy, dzięki której udało mi się uratować włosy.

repta32

Posty: 20

 
No, dobry lifting to by mi się przydał, nie powiem, że nie. Jedna moja znajoma mnie namawia od pewnego czasu, ale jakoś ciągle mam jakieś wymówki:P Trochę mi kasy szkoda mimo wszystko...

Pelo_er

Posty: 34

 
Miałam robiony kilka tygodni temu lifting za pomocą Lipo Max i naprawdę zabiegi spełnił moje oczekiwania w stu procentach. Dokładnie takich efektów się spodziewałam.

Woli007

Posty: 23

 
Pełną paletę zabiegów upiększających, zarówno tych bardziej inwazyjnych jak też bezinwazyjnych oferuje choćby Gabinet Magic Look na Belgradzkiej. Powiem szczerze, że jak na Warszawę to ceny są znośne. Poza tym, jest program lojalnościowy dla stałych klientek, także można zdobyć zabiegi gratis. Mnie się udało kilka takich prezentów niespodzianek już dostać. ;-)

Nwaah22

Posty: 22

 
Moją piętą achillesową zawsze były przebarwienia skórne. Dobrze, że teraz można z czymś takim całkiem skutecznie i bezpiecznie walczyć. Jeszcze kilka lat wstecz, nie było za dużo punktów, które wykonywały tak świetne zabiegi.

Thi3f

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o kwas hialuronowy i wypełnianie bruzd nosowych, to ja wykonałam sobie taki zabieg u pani Małgosi w Gabinecie Magic Look na Belgradzkiej. Zabieg był prawie bezbolesny a rezultat od razu widoczny . Polecam, Katarzyna.

taplaty

Posty: 32

 
U mnie to jest spory problem z rozszerzonymi naczynkami na twarzy. Nie wyglądają one zbyt ładnie. Z tego co wiem, to dobra jest metoda e-light, żeby pozamykać takie naczynka, ale to znowu do tanich zabiegów nie należy i niełatwo znaleźć odpowiednią firmę.

Abyss

Posty: 14

 
Co do salonu to nie wiem kto teraz dość tanio takie zabiegi wykonuje. Jeszcze kilka lat temu to chodziłam do kosmetyczek, robiłam sobie różne zabiegi ujędrniające, ale jakoś ostatnio dałam sobie z tym spokój.

Fstachu44

Posty: 34

 
Wiem, że moja znajoma niedawno otwierała swój salon, ale w sumie nie rozmawiałam z nią dawno. Jak będę u niej następnym razem to zagadnę jak tam im idzie w tym salonie, co robią i ile biorą;)

Ralphy

Posty: 22