Dobra kosmetyczka Rzeszów

Dobra kosmetyczka Rzeszów

Jak ktoś z was korzystał z zabiegów medycyny estetycznej w rzeszowie, niech da znać. Mam obawy pójść gdzieś bez sprawdzenia salonu. Dużo się teraz słyszy, że mają kiepskiej jakości urządzenia i zero praktyki.

Dzidzia

Posty: 5

 
Tutaj mają depilację laserową http://www.pracowniawdzieku.pl/ipl.htm sama nie korzystałam jeszcze, ale mam zamiar. Ale jeśli chodzi o Rzeszów to wiele kobiet tutaj właśnie wykonywało zabieg, koleżanki też, więc polecam.

labuh

Posty: 6

 
Taki zabieg mezoterapii przyda się każdemu rodzajowi skóry. To salon kosmetyczny w Rzeszowie, który zamiast tego ma w swojej ofercie jeszcze wiele innych cennych :) Jak dla mnie to bardzo efektywna metoda na odmładzanie skóry.

irek1981

Posty: 23

 
Z usuwaniem blizn potrądzikowych też nie mieli żadnych kłopotów, dokładnie trzy razy umówiłam się do gabinetu i moja twarz wygląda już niezmiernie w porządku. Bardzo się raduję, albowiem czułam się mega nieatrakcyjnie.

beata77

Posty: 7

 
Koleżanka korzystała z klapp clinical care, też muszę :) Od razu zauważyłam różnicę. Rzeczywiście muszę bardziej przemóc się do tych nowych metod. Też radzę :)

dersu4

Posty: 18

 
U mnie po fotodepilacji już po pierwszym zabiegu było widać efekty. W sumie to trzeba wykonać tak jak zalecają w seriach, niemniej jednak lepsze to od maszynki ;) Moje zadowolenie teraz nie ma granic. Dziewczyny nie ma się nad czym zastanawiać, tym niezwyklej że jest to bezpieczny zabieg, który w ogóle nie boli :) Czuję się teraz o sporo lepiej. Golenie, woskowanie, kremowanie to istna udręka.

Pamooko

Posty: 8

 
Sama martwię się o własne blizny. Wiem, że takie zabiegi są skuteczne, lecz nie bardzo mam jak na razie fundusze na coś takiego ekstra. Wiem, że laser frakcyjny nie ma sobie równych. Jednakże muszę jeszcze trochę poczekać, żeby w końcu skorzystać z jego dobroczynnej mocy :)

Oct714

Posty: 11