Salon z depilacją laserową - który sprawdzony ?

Salon z depilacją laserową - który sprawdzony ?

Witam, co sądzicie na temat depilacji laserowej?

Mam zamiar z czegoś takiego skorzystać, ale mam trochę obaw, gdzie najlepiej udać się na taki zabieg. Jaki to jest koszt i oczywiście czy działa?

RufleX

Posty: 8

 
Jeśli wybierzecie dobry salon z depilacją laserową to gwarantuję wam, że nie będziecie musiały powtarzać nie wiadomo ile razy, a efekt będzie trwały. To właśnie takie szukanie promocji, tanich ofert powoduje, że jest tyle niezadowolonych osób, które negują ten zabieg.

eloop

Posty: 16

 
Trafiłam do tego salonu z depilacją laserową i jestem usatysfakcjonowana efektami. Miałam obawy, że coś może być nie tak w kwestii tej trwałości, bo różne rzeczy się słyszy, ale akurat tutaj jest wszystko w porządku. Mają bardzo dobry laser, dlatego wszystkie klientki są zadowolone.

Koktus

Posty: 33

 
Świetna sprawa, usługi najwyższej jakości. Osobiście korzystałam z kilku zabiegów, największe wrażenie i to chyba wiecie jakie zrobiła na mnie depilacja laserowa. Zabieg został przeprowadzony 3 razy, to chyba takie minimum, by efekty były naprawdę trwałe, ale warto było. Bardzo polecam ten salon, jest profesjonalnie.

Pendrzeec

Posty: 8

 
Tutaj macie potwierdzone badaniami bezpieczeństwo http://instytutglasshouse.pl/depilacja-laserowa/. To salon z depilacją laserową, ale nie tylko. Zobaczcie co mają w ofercie, bardzo profesjonalne miejsce. Dla panów również znajdzie się coś odpowiedniego;)

23-Obert

Posty: 7

 
To głupota szukać taniej depilacji laserowej, już lepiej w takim układzie zrobić wosk. W końcu to profesjonalny zabieg profesjonalnym sprzętem przez wykwalifikowane osoby.

miasto13

Posty: 5

 
Trafiłam do tego salonu z depilacją laserową i jestem usatysfakcjonowana efektami. Miałam obawy, że coś może być nie tak w kwestii tej trwałości, bo inne rzeczy się słyszy, niemniej jednak akurat tutaj jest wszystko w porządku. Mają bardzo dobry laser, wobec tego wszystkie klientki są zadowolone.

beata77

Posty: 6