Pedicure wrocław

Pedicure wrocław

Hej. Gdzie we Wrocławiu warto zrobić pedicure? Chciałabym zrobić zabieg parafinowy na stopy i pedicure z malowaniem paznokci. Ktoś poleci jakieś fajne, klimatyczne miejsce?

wrrraak22

Posty: 8

 
Wiele zależy od tego, czego od salonu oczekujemy. Wiele pań wybiera salony kosmetyczne w oparciu nie tylko o jakość wykonania samych zabiegów, ale i bierze pod uwagę wystrój. Zawsze fajnie jest, jak taka wizyta pozwala się zrelaksować, oderwać od dnia codziennego.

Fanatyk

Posty: 11

 
Zajrzyj sobie na stronę salonu www.manicurepedicurewroclaw.pl . To nowe miejsce na mapie Wrocławia, planuję się wybrać na manicure, bo jest niedaleko od mojej pracy. Po zabiegu na pewno podzielę się swoimi doświadczeniami o jakości wykonania.

erbis

Posty: 16

 
Fajnie, jak salon kosmetyczny dba o atmosferę miejsca. Zupełnie inaczej wyglądają zabiegi na bardzo wygodnym fotelu, w pięknym miejscu, z muzyką sączącą się w tle niż w gabinecie, który stawia na szybkość obsługi i nie dba o takie drobiazgi.

MShR

Posty: 20

 
Rzadko korzystam z zabiegów w salonie kosmetycznym, ale jak już decyduję sie na pedicure, to zawsze wybieram zabieg połączony z parafiną. Daje doskonały efekt, do tego świetny relaks dla zmęczonych stóp.

roudee

Posty: 12

 
Przyzwyczaiłam się do jednokolorowych paznokci lub manicure francuskiego. Jakoś nie mogą przekonać się do modnych teraz wzorków.

neimar10

Posty: 7

 
Ja zawsze wybieram gabinet kosmetyczny znajdujący się w pobliżu mojego domu i naprawdę jestem zadowolona z oferty. Zabiegi są wykonywane szybko, starannie, miejsce jest fajnie urządzone, przytulne (naprawdę chce się tam przebywać).

Dresik

Posty: 16

 
Ja mogę Ci polecić manicure japoński. Wydaje mi się, że jest znakomitą alternatywą dla modnego manicure hybrydowego. Na paznokcie nanosi się tutaj specjalną odżywkę i puder. Dzięki temu są zdrowe, pięknie się prezentują, a efekt jest bardzo dyskretny (jakoś nie przekonałam się do krzykliwych paznokci).

aLIMER56

Posty: 18

 
Niedawno pierwszy raz skusiłam się na manicure japoński i jestem bardzo zadowolona z efektu, paznokcie są pięknie wypiłowane, płytka gładka, doskonale się prezentuje.

GGregbard

Posty: 9