wyposażenie salonów i gabinetów kosmetycznych

wyposażenie salonów i gabinetów kosmetycznych

Potrzebne mi namiary na dobrą hurtownię z kosmetykami i wyposażeniem do gabinetu medycyny estetycznej (chodzi mi o dobrą aparaturę zabiegową, lasery itd.). Zależy mi na tym, by obsługa sklepu znała się na asortymencie, z poprzednią hurtownią miałem sporo problemów właśnie z powodu niekompetencji sprzedawców.

danka33

Posty: 5

 
Mogę polecić hurtownię Mimari - https://www.facebook.com/Mimari.Poland. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Przy zakupie możliwe są szkolenia, wysyłka bardzo szybka i bezproblemowa. Personel doskonale przeszkolony i pomocny, w dodatku niezwykle sympatyczny. Dużym ułatwieniem zwłaszcza dla nowych, niedużych gabinetów jest też możliwość wzięcia w lesasing urządzeń kosmetycznych.

Wojciech24

Posty: 12

 
Ja właśnie likwiduję zakład. Niestety już prawie wszystko wyprzedałem :(

Menene

Posty: 20

 
Nie znam hurtowni, ale wlaśnie mam pytanie w związku z tym – czy osoba prywatna też może sobie kupić takie profesjonalne kosmetyki?

CHatka-eKo

Posty: 8

 
Dobrze, jeśli jest wszystko w jednym, ale czy wtedy obsługa zna się na całości asortymentu? Ja wolę małe sklepy, ale takie, gdzie się specjalizują w czymś konkretnym. Chociaż fakt, to nie jest specjalnie wygodne.

Strzała

Posty: 10

 
Obawiam się, że nie pomogę. Właśnie ostatni raz zamówiłam coś w "mojej" hurtowni. Nie znają produktów, znowu wysłali nie to, co potrzeba, o jakimkolwiek doradzeniu mogę pomarzyć (ostatnio pani mnie odesłała, żebym sobie... w internecie sprawdziła, jak działa aparat!). Nie jestem mściwa, więc nie podam nazwy, ale...

Yuri20

Posty: 7