Manicure hybrydowy Kraków

Manicure hybrydowy Kraków

Nie mogę znaleźć dobrego fryzjera w Krakowie. Czy macie jakieś konkretne polecenia, bo po prostu już nie mogę na siebie patrzeć.

mack

Posty: 16

 
Wiele osób boi się jeszcze nowych zabiegów kosmetycznych. To nie tylko super wynik, ale też znakomita atmosfera. W Krakowie trochę trudno znaleźć salony, bo słabo się reklamują.

Wszystkiego trzeba się dowiadywać wśród znajomych.

Smutnyjoe

Posty: 36

 
Ja monitoruję promocje i vouchery przez Google Alerts na terenie Krakowa i zawsze korzystam z zabiegów kosmetycznych ze zniżkami :) mogę was nauczyć, jak chcecie.

1Alex149

Posty: 46

 
Na najlepszym oczyszczaniu cery byłam tu http://www.jadorebeauty.pl. Obserwuję ich stronę cały czas wyczekując promocji. Daję sobie tam chwilę relaksu na peelingu i masażu. Mają ogromną powierzchnię użytkową i to jeden z najbardziej znanych salonów piękna w Krakowie. Dużo kobiet odwiedza, dlatego według mnie strzał w dziesiątkę.

Katarzyna

Posty: 27

 
Na twoim miejscu wybrałabym się do salonu piękna, gdzie masz w jednym miejscu wszystkie zabiegi. Większość klientek po kilku wizytach otrzymuje w Krakowie karty rabatowe lub przeznaczone dla stałych klientek. Słyszałam, że na Karmelickiej w Krakowie jest super salon piękności.

Jjoannna

Posty: 24

 
A co powiecie na nawiązanie wspólnego kontaktu i wyjście razem do jakiegoś krakowskiego salonu? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że dostaniemy super zniżkę :)

Jeżeli jest ktoś zainteresowany zapraszam do rozmowy ;)

Pendrzec

Posty: 21

 
Umawiaj się w salonach na próbne zabiegi lub oglądaj portfolio przed i po. Mi to zawsze pomaga wybrać wykwalifikowanego fachowca. Nie znam się na sprzęcie, którego używają salony piękna, ale jednak zdjęcia potwierdzające użyteczność robią na mnie dobre wrażenie.

anjopal67

Posty: 28

 
Może razem się umówimy do salonów?

Też bym chętnie czegoś poszukała w Krakowie. Daj do siebie namiar.

Cyc23

Posty: 16

 
W pracy kumpele zachwycają się zakupami grupowymi, ale ja jakoś nie jestem do tych kuponów przekonana. Wolę zapłacić w większym salonie i mieć pewność, że obsługują mnie profesjonaliści.

add1cted

Posty: 35

 
Zapisz się na międzynarodowe targi kosmetyczne w Krakowie, a na pewno znajdziesz salon, który spełni twoje oczekiwania.

Agusiaa_45

Posty: 34