Kancelaria adwokacka we Wodzisławiu, gdzie warto ?

Kancelaria adwokacka we Wodzisławiu, gdzie warto ?

Sprawa bardzo pilna. Dokładnie karna. Potrzebuję pomocy jakiejś kancelarii adwokackiej w Wodzisławiu Śląskim. Mam prośbę o dość szybkie zreflektowanie się na moją prośbę. Bardzo dziękuję.

Wiśniak45

Posty: 6

 
Nie znam żadnej kancelarii adwokackiej w Wodzisławiu Śląskim, a też z tych okolic będę musiał poszukać najlepiej właśnie adwokata. Wiem, iż tylko adwokat może reprezentować cię na sprawie, a nie prawnik. Koszta mnie jednak chyba zjedzą. No lecz jak mus to mus. Mam nadzieję, iż podsuniecie tu jakąś dobrą propozycję.

arbusik45

Posty: 16

 
To adwokat w Wodzisławiu Śląskim, który ma zawsze czas na dokładne przedstawienie sprawy klientowi http://www.adwokat-kiwic.pl. Wiem, że są tacy, którzy do swojej pracy podchodzą po łebkach, ale tego adwokata z całego serca polecam. Zmieniłam zdanie o tej profesji :)

Damiano

Posty: 13

 
To koniec. U mnie też wypada szukać na gwałt jakiejś sprawdzonej kancelarii adwokackiej w Wodzisławiu. Myślałam, iż dam sobie radę sama, ale za olbrzymie ryzyko. Też czekam na wasze polecenia.

Selig23

Posty: 15

 
Dla mnie głupotą jest jakiś sztywny cennik. Tak się nie da i byłoby to niesprawiedliwe. Mój adwokat w Wodzisławiu policzył swój czas, usługę i jeszcze resztę, jak pisma itd. Wtedy wiedziałem co za ile. Taka ogólna kwota jeszcze wygórowana nie satysfakcjonowałaby mnie wcale.

Reg00

Posty: 27

 
Korzystałam kiedyś z kancelarii adwokackiej w Wodzisławiu Śląskim, ale do końca nie była ona tak pomocna, jak chciałam. Dlatego warto zwracać uwagę na kompleksowość oferty. Inaczej Cię odsyłają gdzie indziej.

olka54

Posty: 7

 
Trochę szkoda pieniędzy na takiego adwokata w Jastrzębiu, skoro można działać samemu. Jak dla mnie takie usługi są ostatecznością. Wiem, że są obawy, lecz nie taki diabeł straszny, jak go malują. Z takiego założenia wychodzę w sporo sprawach w moim życiu i jakoś daję radę :)

nesh009

Posty: 13

 
Na pewno taka sprawa będzie Cię kosztowała. Ja poradziłam, czyli przeżyłam sprawę samodzielnie bez żadnej pomocy adwokata w Wodzisławiu, niemniej jednak jak masz pieniądze i stać Cię na taką usługę, to tym lepiej.

Grabow12

Posty: 9

 
To może i ja znajdę tu pomoc dla siebie. Też szukam wiarygodnego adwokata w Wodzisławiu Śląskim, który pomógłby w sprawie separacji. Nie wiem, czy sama jestem na siłach działać w sądzie.

umberko3

Posty: 15

 
Pomoc adwokata to ostateczność? Myślę, że jest w Jastrzębiu Zdroju sporo takich, których cennik jest całkiem okej i można sięgnąć, a nie ryzykować samodzielnie. Nigdy nie pisałbym się na taką opcję w pojedynkę.

GGregbard

Posty: 9