sprawy rozwodowe dobry adwokat

sprawy rozwodowe dobry adwokat

Poszukuję profesjonalnej kancelarii prawnej we Wrocławiu, która ma doświadczenie w sprawach rozwodowych, a zwłaszcza w temacie podziału majątku. Kogoś szczególnie polecacie?

grzes3345

Posty: 17

 
Jakoś dwa miesiące temu mieliśmy z żoną ostatnią sprawę o podział majątku i wszystko udało się już zamknąć. Dobrze, że już to mamy za sobą, można w końcu zacząć życie od nowa. Co do obsługi prawnej to mnie reprezentowała Katarzyna Pawłowska. Było profesjonalnie, bezstresowo, no i szybko. Może tutaj spróbuj się skontaktować. Mogę podać nr telefonu do jej kancelarii – 505-510-204. Tutaj udzielą wszystkich informacji.

egan176

Posty: 23

 
Myśmy się z żoną ciągali po salach sądowych przez prawie dwa lata. Najpierw rozwód, później alimenty, a na końcu podział majątku. Ja tam chciałem to szybko wszystko ogarnąć, ale moja ex robiła niestety problemy.

grzes3345

Posty: 8

 
Najlepiej to jest się ugadać z drugą połową, żeby nie robić jakiś akcji pt orzekanie o winie. Ale wiadomo nie zawsze jest to możliwe. Sama przeżyłam taki trudny rozwód i do dziś go odchorowuję.

Gruszek2

Posty: 25

 
Najgorsze to jak są dzieci, wtedy rozwód jest o wiele trudniejszy. Choć jak się okazuje, to duży wspólny majątek też często komplikuje sprawy, bo każdy chce wyszarpać dla siebie jak najwięcej...

Jasio234

Posty: 18

 
Powiem, że w ogóle nie mam doświadczeń z prawnikami, także nie będę tutaj dobrym doradcą. Ale coś tam słyszałem, że brat mojego kolegi prowadzi swoją kancelarię, zobaczę, popytam, może on też prowadzi takie sprawy.

Oksy_!

Posty: 24

 
Pogadam z przyjaciółką, ona jest już jakiś rok po ostatniej sprawie o podział majątku. Może ona będzie w stanie kogoś doradzić. Wiem, że poszło im dość gładko, także może może kogoś polecić.

Mmatckhew

Posty: 28

 
Mój kumpel się niedawno rozwodził...po 2 latach małżeństwa. Bardzo szybko sobie podziękowali, ale to już w dniu ślubu było widać, że oni do siebie nie pasują. Wszyscy to widzieli poza najbardziej zainteresowanymi. Miłość zaślepia.

Zygzaczek3

Posty: 31

 
Można się rozwieść szybko i bez większego stresu, ale to trzeba wcześniej uzgodnić między sobą. Z tego co ja się orientuję to jednak takich rozwodów bez orzekania winy jest stosunkowo mało. Wiadomo jak to ludzie...często idą ze sobą na noże, z powodu wzajemnego rozczarowania itp.

radziomil

Posty: 22