obsługa finansowa niemcy

obsługa finansowa niemcy

Cześć! Byłem podwykonawcą u niemieckiego przedsiębiorcy i od kilku miesięcy nie wywiązał się z zobowiązań finansowych. Wiecie ktomoże mi pomóc odzyskać pieniądze, które zarobiłem ciężką pracą?

zenek15

Posty: 7

 
Ja już od kilku lat prowadzę działalność na terenie Niemiec. Jednak dopiero od czasu kiedy powierzyłem obsługę prawną i podatkową specjalistom w zakresie niemieckiego ustawodawca mogę skupić się na pracy bez obaw, że nie dopełnię jakiś powinności.

syrena88

Posty: 6

 
Wydaje mi się, że jeśli przedsiębiorstwo decyduje się na prowadzenie działalności na terenie Niemiec to musi biegle poruszać się w obowiązujących tam przepisach prawnych. Jeśli ma z tym problem to koniecznie musi skorzystać z pomocy fachowców w tym zakresie.

cr7

Posty: 7

 
Różnorodność polskiego i niemieckiego ustawodawstwa zmusza polskich przedsiębiorców do korzystania z usług zewnętrznych firm, które specjalizują się w prawie i podatkach. Tylko w ten sposób przedsiębiorstwo może zaistnieć na zagranicznym rynku i mieć szansę bezpiecznego rozwoju.

GGregbard

Posty: 15

 
Ja korzystam z pomocy firmy specjalizującej się w zagranicznym ustawodawstwie jedynie w przypadkach, które wymagają wsparcia profesjonalistów w tej dziedzinie ale działam na niemieckim rynku już od ponad dziesięciu lat. Jeśli dopiero rozpoczynasz tam swoją działalność to koniecznie zleć zewnętrznej firmie kompleksową obsługę prawną.

Saren77

Posty: 15

 
Najlepiej wybierz polską firmę, która ma również swoją siedzibę w Niemczech. Może to ułatwić w razie potrzeby szybki kontakt z profesjonalistami, którzy w każdej chwili będą mogli wziąć udział w negocjacjach z kontrahentami bądź stawić się jako twoi pełnomocnicy przed niemieckimi urzędami.

gabryś99

Posty: 9

 
Od niedawna współpracuję z niemieckimi przedsiębiorstwami jako podwykonawca. Gdyby nie perfekcyjna znajomość języka przez mojego wspólnika to chyba nie dalibyśmy rady samodzielnie przejść przez wszystkie procedury niemieckich urzędów i dlatego uważam, że pomysł zlecenia obsługi prawnej i podatkowej profesjonalnej firmie to doskonałe rozwiązanie.

Kamil87rak1

Posty: 7

 
Ja też prowadzę swoją działalność na terenie Niemiec i do czasu kiedy nie skorzystałem z pomocy firmy zewnętrznej wciąż miałem problemy z tamtejszymi urzędami. Współpracuję z kancelarią Flor&Czech (www.flor-czech.eu) i zleciłem im obsługę prawną i podatkową.

Facio

Posty: 28

 
W dzisiejszych czasach, żeby móc zaistnieć na zagranicznym rynku trzeba obowiązkowo skorzystać z usług firm zewnętrznych, które specjalizują się w regulacjach prawnych innych krajów. Myślę, że jeśli potrzebujesz pomocy prawnej przy prowadzeniu działalności na terenie Niemiec nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem firmy..

Rrealg

Posty: 27