Biuro rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe Warszawa

Jestem kosmetyczką i podobno mają wprowadzić małą działalność gospodarczą, że niby uzależnienie ZUS od przychodu. Może to wejdzie. Jeżeli tak to chciałabym mieć już gotowe biuro rachunkowe do współpracy i od razu wejść do biznesu. W Warszawie możecie mi kogoś dobrego wskazać?

zenek744

Posty: 4

 
Najlepiej to już przed założeniem firmy się z biurem rachunkowym skontaktować. Niech ci wszystko pozakładają, bo zrobisz jeden błąd formalny i jest słabo.

edyta123

Posty: 6

 
Może się zbliżają złote czasy dla samozatrudnionych, bo w końcu coś się ma ruszyć ze zryczałtowanym ZUS-em, ale uwierzę dopiero, jak zobaczę w rzeczywistości.

Klarka34

Posty: 14

 
Wkurza mnie JPK, bo oczywiście biuro rachunkowe bierze trochę więcej kasy za obsługę. Z tego powodu przymierzam się do przejścia na księgowość hybrydową, teraz chyba najlepsza opcja.

VIP-MIKSOR

Posty: 25

 
Dobra księgowość obsługuje samozatrudnionych i spółki. To już znacznie większa wiedza i doświadczenie. Jeżeli możesz jeszcze uzyskać doradztwo prawne, czy finansowe na miejscu to bym brał w ciemno.

345_14

Posty: 14

 
Miałem w tamtym roku syf z rozwiązywaniem umów o dzieło z niektórymi podwykonawcami. ZUS się czepiał naprawdę ostro i musiałem zmienić księgowego, bo miałem gościa powiedzmy ze starej szkoły, zero oprogramowania po znajomości. Zgłosiłem się do biura Atroks przy Radzymińskiej w Warszawie. Opisałem dość szczegółowo problem i powiedzieli, że pomogą. Wypróbowałem i faktycznie. Udało się zminimalizować straty. Tylko dwie umowy o dzieło mi ostatecznie zakwestionowano, ale w sumie byłem na to przygotowany. Reszta na spokojnie. Teraz jestem zoptymalizowany maksymalnie, a z księgowością stały kontakt. Naprawdę mnie przekonali, dlatego zostawiam namiar.

wom_ww

Posty: 3

 
Jak zakładasz pierwszy biznes to od najlepszych biur rachunkowych dostaniesz kilka miesięcy gratis pod warunkiem, że przedłużysz później umowę współpracy. To się sprawdza, bo w trzy miesiące to można spokojnie kilku klientów pozyskać i jakoś mniej więcej się ustabilizować.

Jacuś

Posty: 6

 
Liczę osobiście, że Konstytucja Biznesu wejdzie w prawdziwej formie do gospodarki, bo przedsiębiorcy, szczególnie samozatrudnieni powinni mieć po prostu łatwiej.

Kitas

Posty: 3

 
Warto podpytać przed uruchomieniem biznesu, czy da się zoptymalizować niektóre kwestie podatkowo. Z US najlepiej kontaktować się wyłącznie przez księgowego, a nie osobiście, bo masz większe szanse na błyskawiczne zakończenie sprawy.

czasDDD

Posty: 4

 
Weź pod uwagę księgowość internetową. Jak masz mało faktur kosztowych to nie zapłacisz za dużo. No i negocjuj cennik przy długoterminowej współpracy.

alidoli

Posty: 13