Biuro rachunkowe - POMOCY!!

Biuro rachunkowe - POMOCY!!

Czy znacie jakieś biuro rachunkowe, które pomaga przy biznesplanie.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

jordanos

Posty: 10

 
Pewne biuro rachunkowe miało dodatkową usługę tłumaczeń. Najpierw skorzystałem z tego, bo było mi to potrzebne, a potem skusiłem się oddać w ich ręce prowadzenie księgowości on-line. Ta forma najniezwyklej mi odpowiada. Polecam.

Fowl1990

Posty: 21

 
Ja radzę sobie jakoś sama. Naturalnie wiem, że istnieją powody, dla jakich biuro rachunkowe staje się dla poniektórych koniecznością. Być może kiedyś przyjdzie i na mnie ten moment. Oby jednakże nie:)

Dzidzia

Posty: 9

 
Mnie zależało, żeby było prędko, sprawnie i niedrogo. Najpierw prowadziłem to sam, niemniej jednak namówiła mnie znajoma, żebym skorzystał z biura rachunkowego, jak zobaczyła ile czasu mi to pochłania. Miała rację, więc tym co się wahają szczerze polecam. Nie chcę robić reklamy, niemniej jednak wiem po prostu co mówię.

Yuri20

Posty: 18

 
Nie ma się co spierać o to, czy biuro rachunkowe jest pomocne. Ci co zaczynają i twierdzą, że można samemu po prostu się mylą. No chyba, że jest się Zosią Samosią. Z całym dla nich jednak szacunkiem (bo znam takich) częstokroć się mylą i płaczą. Polak mądry po szkodzie.

duszeniec

Posty: 12

 
Gdybym miał dalej siedzieć nocami i wertować te papiery z pewnością albo bym zwariował, albo został księgową. Na pewno nie miałbym dalej swojej działalności gospodarczej. Wybrałem biuro rachunkowe. Zrozumiałem, że nici będą z oszczędności na tej usłudze, bo zacząłem mieć zaległości w prowadzeniu biznesu.

clhseba

Posty: 10

 
Skontaktuj się z http://biuronastart.pl. Korzystam z ich usług od ponad roku. Jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Wreszcie mogę faktycznie zająć się swoim, albowiem rachunki spędzały mi sen z powiek, jak pewnie każdemu, kto na początek stwierdzał, że da sobie radę. Poleciłem kilku osobom to biuro rachunkowe i są równie zadowoleni co ja.

Bobek1200

Posty: 19

 
Biznes plan musi być stworzony rzeczywiście na medal. Przez to, że sam go pisałem, nie otrzymałem dotacji, po prostu schrzaniłem. Zatem ku przestrodze polecam korzystać z usług biura rachunkowego.

eklsusiv

Posty: 15