kompleksowe biura rachunkowe Łódź

kompleksowe biura rachunkowe Łódź

Ryczałt ewidencjonowany z VAT – jakie biuro rachunkowe polecicie, które prowadzi takie rzeczy? Zależy mi na kimś sumiennym, żeby wszystkie dokumenty były prowadzone bez jakiś błędów.

Grabow12

Posty: 9

 
Ja to powoli też nie wyrabiam z księgowością i chyba sam zacznę się rozglądać za księgowym. Do tej pory jakoś to szło, ale teraz widzę, że mi czasu brakuje i zaczynam zawalać terminy zleceń.

hhafferot

Posty: 36

 
Ja jestem zdania, że lepiej zapłacić za pełną obsługę jakiemuś biurowi, niż samemu tracić czas i zdrowie na prowadzenie wszystkich ksiąg, faktur i rozliczeń. Zwłaszcza, że polskie prawo dla przedsiębiorców jest szczególnie nieprzyjazne.

Gwido67

Posty: 12

 
Ja to jestem wściekły, że przyszło mi żyć w kraju, gdzie system tępi przedsiębiorców, no ale co zrobić. Jakoś się trzeba dostosować. W kwestii podatków, które moim zdaniem są tutaj skandaliczne bardzo mi pomogli doradcy z biura rachunkowego Maks z Łodzi ( www.nowa-ksiegowa.com.pl). Okazało się, że można legalnie i przepisowo zapanować nad podatkami i nie muszę ponosić takich kosztów jak wcześniej. Wiadomo – mogłoby być lepiej, w UK firmy mają dużo łatwiej, ale teraz da się przeżyć.

Kitas

Posty: 16

 
Mam brata księgowego, także ja zawsze do niego podbijam, jeśli potrzebuję jakiś porad, czy pism do zreadagowania. Facet ma głowę na karku, ciągle siedzi w ustawach także jest na bieżąco z przepisami.

SkinNer7

Posty: 18

 
Jak się zna prawo podatkowe w Polsce to na pewno można trochę zminimalizować te koszty, ale nie za dużo. A teraz jeszcze mają wejść kolejne przepisy, które dodatkowo utrudnią życie przedsiębiorcom z tego co słyszałem.

Pendrzeec

Posty: 8

 
Znalazłoby się dobrych biur w Łodzi trochę. Ja sam współpracowałem z trzema. Jeśli jednak miałbym wybrać jakieś jedno, gdzie ten stosunek jakości obsługi do ceny jest najlepszy to myślę, że biuro z Franciszkańskiej jest optymalne na ten moment. Mają swoją stronę www.nowa-ksiegowa.com.pl gdzie masz wypisane ceny za konkretne usługi. Przejrzyście i rzetelnie.

szulmar

Posty: 22

 
Jakiś czas temu zakładałem swój pierwszy biznes w życiu i byłem zupełnie zielony w przepisach, ustawach, Zusach i Usach...Pomogli mi panowie z biura Maks – www.nowa-ksiegowa.com.pl. Dograli wszystkie formalności i zarejestrowałem firmę bez większego bólu. Także jakbym miał kogoś doradzać to ich. Pozdr.

Dobrze_1

Posty: 24

 
Co do obsługi kadrowo – płacowej i generalnie kontaktach z ZUS to ja mam od tego ludzi z biura Maks: www.nowa-ksiegowa.com.pl. Mogę polecić, bo są przede wszystkim kompetentni do tej roboty. Ludzie z wykształceniem kierunkowym, a nie jacyś księgowi amatorzy po wieczorowych kursach :P

Nowe oblicze

Posty: 20

 
Ja bym radził przedzwonić do biura Maks – www.nowa-ksiegowa.com.pl. Tutaj zajmą się wszystkim, od prowadzenia ksiąg, po reprezentowanie podczas kontroli. Dla mnie wykonują też sprawozdania statystyczne dla GUS, co z mojej opinii jest głupim wymogiem, ale skoro ustawodawca karze, to my biedni, poczciwi przedsiębiorcy robimy...

kry7

Posty: 11