Porady prawne - POMOCY !!

Porady prawne - POMOCY !!

Witam.

Czy jesteście w stanie wskazać mi stronę, gdzie będę miał szansę otrzymać porady prawne online?

eklsusiv

Posty: 15

 
Zupełnie nie rozumiem dlaczego niektórzy wolą skontaktować się nawet z byle jakim prawnikiem odwiedzając go bezpośrednio w jego siedzibie zamiast skorzystać z usług sprawdzonego prawnika online, który może odpowiedzieć na nasze wątpliwości drogą telefoniczną za opłatą, która niejednokrotnie jest niższa.

Z kolei na e-mail mamy szansę otrzymać sporządzone dla nas pismo, jeśli takiego potrzebujemy.

Czarek

Posty: 15

 
Niedawno priorytetowo potrzebowałem prawnika online, a wybór padł na http://kancelaria24.co/prawnik-online.html. Współpraca z tą kancelarią układa się wzorowo. Zadzwoniłem, otrzymałem klarowną wycenę, wpłaciłem pieniądze i kolejnego dnia otrzymałem telefon, a zarówno rzetelną i wyczerpującą poradę prawną, jakiej oczekiwałem. Polecam!

Fowl1990

Posty: 16

 
Zupełnie nie rozumiem dlaczego niektórzy wolą skontaktować się nawet z byle jakim prawnikiem odwiedzając go bezpośrednio w jego siedzibie zamiast sięgnąć z usług sprawdzonego prawnika online, który może odpowiedzieć na nasze wątpliwości drogą telefoniczną za opłatą, jaka niejednokrotnie jest niższa.

Z kolei na e-mail mamy szansę dostać sporządzone dla nas pismo, jeżeli takiego wymagamy.

EpIon7

Posty: 17

 
Z mojej perspektywy mieszkając w ogromnym mieście i korzystając z komunikacji miejskiej dotrzeć do prawnika mogłabym w kilkadziesiąt minut, a do tego należy zaliczyć czas wizyty i powrót do domu. Z tego względu zainteresował mnie prawnik online, który mógł pochwalić się dobrymi opiniami klientów. Teraz ostatecznie zastanawiam się czy sięgnąć z takich usług.

nesh009

Posty: 13

 
Każdy prawnik online daje nadzieję, że zaoszczędzimy czas na wizytę w kancelarii.

To prawda, bo sam korzystałem z takich usług. Jestem średnio zadowolony, bo porada była rzeczowa i odpowiadała moim potrzebom, ale musiałem czekać na jej udzielenie przez 2-3 dni.

Widocznie zainteresowanie takimi usługami jest dość spore :)

azBee

Posty: 22