Notariusz, gdzie się udać ?

Notariusz, gdzie się udać ?

Poszukuję jakiejś alternatywy dla korzystania z kancelarii notarialnej czy znacie może coś co może mi pomóc?

Czesio

Posty: 5

 
Nie zgadzam się z Twoją teorią, że korzystanie z notariusza to wyrzucanie pieniędzy ponieważ ja dzięki temu właśnie zaoszczędziłem dużą kwotę.

doprzodu67

Posty: 12

 
Gdy samemu kupowałem mieszkanie to podobnie jak Ty miałem spory dylemat związany z tym jakiego notariusza wybrać. Przejrzałem oferty praktycznie wszystkich notariuszy z Krakowa i moim zdaniem najbardziej godny uwagi jest http://www.wiater.pl.

pogoń44

Posty: 15

 
Możesz być w zupełności spokojna o to, że korzystając z usług dobrze wycenionej kancelarii notarialnej nie przepłacisz za oferowane poprzez nią usługi. Wszystkie ceny są w pełni adekwatne do ilości koniecznych do wypełnienia dokumentów oraz profesjonalizm i prestiżu kancelarii.

KSalen

Posty: 29

 
Jakiś czas temu razem z mężem kupowaliśmy mieszkanie i zdecydowaliśmy się na notariusza w naszej okolicy dzięki czemu zaoszczędziliśmy na dojazdach do kancelarii.

hybris4

Posty: 20

 
Nie jestem do końca pewien ale raczej wątpię w to żebyś był w stanie uzyskać specjalne zniżki w kancelarii notarialnej, głównie że ceny są w nich dzisiaj niezwykle niskie.

Piotrek.P

Posty: 25

 
W mojej opinii nie korzystanie z usług notariusza przy zakupie mieszkania jest olbrzymim ryzykiem i musisz pamiętać, iż robisz to na własną odpowiedzialność gdyż może się to naprawdę źle skończyć.

rulsellarly

Posty: 19

 
Moim zdaniem główna zasługa coraz niższych cen w kancelariach notarialnych to coraz większa konkurencja pomiędzy nimi i coraz większa walka o klienta.

Strzała

Posty: 7