Prawnik w Warszawie, kogo polecicie ?

Prawnik w Warszawie, kogo polecicie ?

Witam, macie może orientację odnośnie adresu jakiegoś prawnika od nieruchomości. Wiem, że to konkretna dziedzina i żeby mógł pomóc musi znać się konkretnie na rzeczy, a może lepszy będzie adwokat?

y01234

Posty: 5

 
Miałem też wielki problem, ale prawnik to faktycznie wielka pomoc jeśli chodzi o odszkodowania. W moim wypadku bez niego nic bym nie wskórał. Polecam udawać się do fachowców:)

crisdean

Posty: 14

 
Bardzo dziękuję za namiary na bardzo dobrego prawnika z warszawy. W mojej sprawie zaczęłam dzięki niemu widzieć światełko w tunelu. Jestem bardzo zadowolona, że spotkałam tego człowieka na swojej drodze. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

bartolini

Posty: 8

 
Jak szukacie prawnika od zasiedzenia to polecam pana Piotra http://www.piotrkosacki.pl/prawnik-nieruchomosci-zasiedzenie-kupno.html. Mam nadzieję, że i waszym przypadku wszystko pójdzie po waszej myśli.

czasDDD

Posty: 17

 
Egzekucja długów to koszmar. Mojej firmie dłużnik był winien sporą kwotę. Już myślałem, że nic nie będę w stanie zrobić. Ale polecam w takich wypadkach skorzystać z pomocy profesjonalnego prawnika od windykacji. Moje ponaglenia nic nie dawały. Dopiero prawnik był w stanie skutecznie zadziałać. W sumie obyło się bez sprawy w sądzie.

pyskaty

Posty: 17

 
Ja miałem pecha. Nie trafiłem na dobrego prawnika w warszawie. Sprawa ciągła się i w końcu nie udało mi się uzyskać tego, co chciałem. Mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiał stawać przed sądem:(

Worms

Posty: 11

 
Ze swojego doświadczenia polecam prawnika pana Piotra Kosackiego z warszawy. Mam nadzieję, że przyda wam się kontakt do niego. Służy poradą prawną, profesjonalnie przygotowuje pisma procesowe, reprezentuje klientów przed sądami. Gdyby nie on, moja nie wiem jak potoczyłaby się moja skomplikowana sprawa. To specjalista z dużo dziedzin prawa.

messi32

Posty: 6

 
W zasadzie wydawałoby się, iż jak idziesz do ubezpieczyciela to masz czarno na białym, niemniej jednak nie. Potrafią cię w perfidny sposób oszukać. Ja pomogłam sobie prawnikiem. Gdyby nie jego pomoc pozyskałabym psie pieniądze jako odszkodowanie. Oczywiście za prawnika też musiałam zapłacić, niemniej jednak chodziło mi też o honor.

bartek33

Posty: 13

 
Taki prawnik od odszkodowań to najlepsza z możliwych pomoc. Mnie udało się odzyskać naprawdę satysfakcjonującą sumkę, niemniej jednak bez prawnika to by była raczej lipa. Też korzystałam z usług pana Piotra, polecam.

pawel253

Posty: 16

 
Poszukiwałem szanse reprezentowania mnie przed sądem w sprawie o podział majątku. Niezwykle dobra i skuteczna jest ta kancelaria. Polecam prawnika Kosackiego, mnie pomógł, mam nadzieję, iż i wam pomoże.

zpox

Posty: 16