Tłumaczenia czesko-polskie

Tłumaczenia czesko-polskie

W niedługim czasie będę potrzebował usług księgowości w języku czeskim. Nie wiem, gdzie po takie się zwrócić, żeby mieć pewność, że korzystam z profesjonalnej obsługi. Szukam już teraz i liczę na Państwa pomoc. Dziękuję :)

Penio

Posty: 2

 
Jak muszą być tłumaczenia przysięgłe w języku czeskim, to nie polecam korzystać z takich portali. Nie wiadomo tak rzeczywiście, na kogo trafisz. Wiadomo, iż można sprawdzać osób na wszelkie możliwe sposoby, natomiast co biuro to biuro – gwarancja no i nie trzeba tak wiele sprawdzać :)

Posty: 8

 
Już kilkukrotnie korzystałem z usług tłumaczeń polsko-czeskich tutaj http://www.biuro-rachunkowe-cieszyn.pl/service/tlumaczenia-czesko-polskie-4. Mam pewność, że usługi są fachowe, albowiem to idealne biuro rachunkowe.

dada45

Posty: 7

 
No to się przyłączę :) Mam różne zdanie na temat poszukiwań w internecie. Niepotrzebnie te firmy z usługami na pierwszych stronach są tak dobre i tylko te są dobre. Znalazłam dobrą księgowość w języku czeskim z polecenia na forum i jestem niezmiernie zadowolona :)

TomekK

Posty: 3

 
Najlepiej wybrać takie biuro księgowe w Cieszynie, jakie może poszczycić się licznymi certyfikatami. Wówczas faktycznie masz pewność, iż korzystasz z usług doświadczonego, fachowego biura. Nie w każdym jest kompleksowa obsługa, więc na przyszłość pożądane byłoby zastanowić się, z czego być może będzie się chciało skorzystać, żeby nie skakać z kwiatka na kwiatek. Bo to niedobre dla firmy.

Tajmniczy45

Posty: 23

 
Działałem do czasu sam, ale z perspektywy czasu i doświadczenia na tym polu nie polecam :) Najlepiej od razu znaleźć jakieś dobre biuro rachunkowe w Cieszynie i zacząć współpracę. Życzę dobrych wyborów i spokojnych głów.

mati

Posty: 46

 
Reprezentacja przed polskimi urzędami skarbowymi to niesłychanie znacząca kwestia. Nie do końca jest tak prosto odnaleźć księgowość w języku czeskim na miarę takich olbrzymich oczekiwań. Oferty biur rachunkowych są mocno okrojone. Dlatego też liczę na jakąś pomoc w znalezieniu profesjonalistów :) Ot co widzę, że coś zaczęło się już pojawiać na forum ;)

amrmas22

Posty: 5

 
Jak muszą być tłumaczenia przysięgłe w języku czeskim, to nie polecam korzystać z takich portali. Nie wiadomo tak naprawdę, na kogo trafisz. Wiadomo, że można sprawdzać ludzi na wszelkie możliwe sposoby, ale co biuro to biuro – gwarancja no i nie trzeba tak dużo sprawdzać :)

labuh

Posty: 5

 
Dobrze, że polecacie sprawdzoną księgowość w Cieszynie. Też się borykam z tym problemem. Z pewnością sprawdzę, co polecacie. Firma nieduża, a papierów od groma i trochę :D

Lupusx

Posty: 6

 
Jeszcze nie korzystałem nigdy z usług BHP w Cieszynie, a w najbliższym czasie też będę musiał coś znaleźć. Czytam na forum, że może być kłopot ze znalezieniem kogoś rzetelnego i zaczynam mieć obawy, na kogo trafię. Muszę śledzić wasz wątek i tyle ;) pozdrawiam.

doprzodu67

Posty: 12