postępowanie egzekucyjne kraków, znacie ?

postępowanie egzekucyjne kraków, znacie ?

Witam. Mam pytanie o kancelarię adwokacką Anna Sroka. Jeśli korzystaliście Państwo z jej usług, a dokładnie z zakresu prawa spadkowego, czekam na opinie. Bardzo zależy mi na kimś doświadczonym w tej dziedzinie.

misuuuop

Posty: 4

 
Mnie bardziej konieczna kancelaria, jaka specjalizuje się w prawie rodzinnym w Krakowie. Czeka mnie żmudne dochodzenie swoich praw, więc jeśli wiecie, czym kierować się przy doborze, to czekam.

Wygodniś22

Posty: 13

 
Rok temu szukałem dobrego adwokata z zakresu prawa cywilnego w Krakowie. Kilka kancelarii rzeczywiście działa kompleksowo, ale są i takie, które robią to po łebkach. Warto pamiętać, że lepiej skorzystać z adwokata niż prawnika.

tigra32

Posty: 4

 
A jak sprawa dotyczy już postępowania egzekucyjnego, to kogo z Krakowa polecacie. Muszę zmienić kancelarię, bo tamta za bardzo się grzebie.

matek562

Posty: 11

 
Podobnie było u mnie. Zanim znalazłam rzetelnego adwokata w Krakowie, który umiał szybo ocenić sprawę, odwiedziłam kilka kancelarii. Nie żałuję jednak, albowiem dzięki temu powierzyłam sprawie należytej osobie. Uważam, iż tylko dzięki temu udało mi się później sprawnie dochodzić swoich praw w sądzie.

add1cted

Posty: 35

 
No może rzeczywiście prawda :) Tyle, iż ja nie mam czasu na szukanie i wertowanie internetu. Może skorzystam z pani adwokat Anny Sroki, albowiem jest niezmiernie dobrze opiniowanym specjalistą w szczególności właśnie w prawie rodzinnym.

NanoPIK

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o prawo rodzinne w Krakowie, to polecam tę kancelarię http://www.annasrokaadwokat.pl. Pani Anna jest niezmiernie fachowym adwokatem, dla jakiego nie ma spraw niemożliwych do rozwiązania na korzyść klienta. Weselę się, iż udało mi się trafić na tak kompetentną osobę z bogatą praktyką.

Zosiaa

Posty: 5

 
Ja chyba też potrzebuję doświadczonej pomocy. Przydałaby mi się doświadczona kancelaria działająca w zakresie prawa rodzinnego w Krakowie. Sprawa chyba jak u wszystkich skomplikowana. No i w sumie nie ukrywam, że zależy mi też na cenie.

VHSSS

Posty: 13

 
A co do kancelarii windykacyjnej w Krakowie znacie może kogoś skutecznego? Pomóżcie odnaleźć adwokata, który ma doświadczenie w egzekucjach należności.

labuh

Posty: 7

 
Jak potrzebujesz profesjonalnej pomocy, to nie kieruj się ceną. W tamtym roku potrzebowałem pomocy z zakresu prawa spadkowego w Krakowie. Zapłaciłem sporo, ale zyskałem i dzięki temu jestem teraz nie tylko na plus z kasą, ale też zadowolony z obrotu sprawy. Życzę powodzenia, ale z ceną rzeczywiście uważaj na bardzo niskie.

Wojciech24

Posty: 7