wdrożenie systemu przetwarzania danych osobowych dla organizacji

wdrożenie systemu przetwarzania danych osobowych dla organizacji

Wiecie może gdzie zamówić pełną dokumentację przetwarzania danych osobowych wraz z wsparciem doradców w kwestii wdrożenia? Chodzi mi o dokumentację dla spółdzielni.

Jasio234

Posty: 13

 

didiw

Posty: 19

 
Wyczytałem na portalu http://rbdo.pl/category/informacje-prawne, że GIODO się dogadało z PIP i kontrolę mają być sprawniejsze ;P Ciekawe co to dokładnie oznacza...z tego co wiem to PIP robi blisko 100 tyś kontroli rocznie, więc szansa, że moją firmę odwiedzą w sumie nie jest taka mała ;(

AdiXer92

Posty: 12

 
Szukałem już informacji na ten temat w necie i trochę artkułów można znaleźć. Ogólnie to rozchodzi się o przepisy z ustawy o ochronie danych osobowych z 1997 roku i późniejszych jej nowelizacji. Zresztą szykują się kolejne. Pozdrawiam.

hybris4

Posty: 25

 
Zdziwiłem się w sumie, że muszę jakąś specjalną dokumentację prowadzić. Dowiedziałem się przez przypadek przeglądając neta ;P Dobrze, że się dowiedziałem, bo tydzień po tym jak ogarnąłem dokumentację (kupiona w sklepie online – http://rbdo.pl/sklep), to miałem odwiedziny smutnego pana z PIP ;P Hehe, szczęśliwie już wszystko miałem ładnie udokumentowane. ;)

Acclaim

Posty: 9

 
Mam kolegę, który pracuje w Państwowej Inspekcji Pracy, to wiem, że kary mogą sięgać kilkudziesięciu tysięcy za brak dokumentacji, także nie są to jakieś groszowe sprawy.

korasek

Posty: 16