księgowość online

księgowość online

Chcę przejść od następnego roku na samozatrudnienie, bo podobno ma być lżej z podatkami, jakieś ulgi dla mikroprzedsiębiorców i rozglądam się za tanim biurem rachunkowym. Mam budżet na biuro rachunkowe w granicach 50 – 80 złotych miesięcznie przy 15 dokumentach księgowych, może 25 maksymalnie. Możecie coś podpowiedzieć?

edyta123

Posty: 2

 
W hybrydowej księgowości tylko przechowujesz samodzielnie dokumenty. No i robisz przelewy. Reszta należy do księgowego. W Polsce bez biura rachunkowego poza tym nie da się prowadzić biznesu. Próbowałem kiedyś, nie polecam ;)

Black_Riot

Posty: 3

 
KPiR najbardziej optymalne, bo jednak można zarządzać kosztami. Zasady ogólne dają przewagę, jeżeli posługujesz się wiedzą niezłego księgowego. Mam nadzieję, że w końcu coś ruszą z tym wysokim zusem, bo teraz tragedia ze stawkami.

mew soncz7777

Posty: 11

 
Teraz czekam na ten nowy projekt małej działalności gospodarczej i na ulgi przez pierwsze pół roku prowadzenia działalności. Wtedy będzie można biznes prowadzić bez problemu. W końcu coś się z tym tematem składek rusza, ale zdecydowanie za wolno.

Laleczka

Posty: 20

 
Szukaj konkretnego, rzetelnego księgowego z opcją kontaktu online. To się najlepiej teraz sprawdza. Sprawdź, czy szybko opisuje, bo to jednak niezbędna potrzeba przy każdej formie biznesu.

Krzyś23

Posty: 21

 
Sprawdzam zawsze, jak szybko księgowy odpisuje na zapytania. Jeżeli w jeden dzień roboczy to super propozycja.

BigM92

Posty: 18

 
W rejestracji biznesu otrzymałam profesjonalne wsparcie od pana Łukasza Czyżewskiego z kpir50.pl. Załatwił za mnie dosłownie wszystko. Za nic nie dopłacałam, umowa bardzo jasna. Otrzymałam wskazówki dotyczące przechowywania dokumentów. Płacę w granicach 50 – 60 złotych miesięcznie. O nic nie trzeba się martwić. Pan Łukasz na wszystkie pytania odpisuje bardzo szybko, nawet te bardziej skomplikowane. Szukałam konkretnego człowieka, który zna się na rzeczy i jestem zadowolona.

NoweOblicze

Posty: 16

 
Coś podobno mają w końcu z zusem zrobić. Jakieś obniżki się miały szykować na 2018 rok, ale czy to dalej aktualne?

jarostt

Posty: 4

 
Księgowość hybrydowa to rozwiązanie przede wszystkim dla usługodawców, gdzie przychód równa się praktycznie dochodowi.

bruklin187

Posty: 4

 
Jak jesteś na samozatrudnieniu to idź do księgowych wyspecjalizowanych tylko w tym formacie. Ja korzystasz z biur, gdzie jeszcze dochodzą rozliczenia spółek to twoje interesy jakby schodzą na dalszy plan i się nie opłaca.

berry1

Posty: 20