Adwokat odszkodowanie, polecicie kogoś ?

Adwokat odszkodowanie, polecicie kogoś ?

Moja sprawa dotyczy odszkodowania za wypadek, do tej pory ciągnie się ona i mam obawy, czy w ogóle pomimo odwołań uda mi się coś w pojedynkę zdziałać. Myślałem o jakiejś pomocy, fachowca od tych spraw. Znacie kogoś?

bobuś34

Posty: 4

 
To adres do skutecznej kancelarii zajmującej się odszkodowaniami http://www.happyend24.pl/kancelaria.html. Jeszcze nigdy nikt nie pomógł mi w moich sprawach tak, jak oni.

pawel253

Posty: 4

 
W mojej sytuacji było podobnie. Gdybym teraz miał taki sam problem, czyli wypadek od razu zgłosiłbym się do firmy, która zajmuje się odszkodowaniem z oc. Za żadne skarby nie walczyłbym już sam, bo to walka z wiatrakami. Jak przychodzisz ze wsparciem zmieniają do ciebie nastawienie.

CAUCHETWERE

Posty: 18

 
Popieram. I też polecam działać z firmą, albowiem odzyskiwanie odszkodowań to daleka droga, bez doświadczenia możliwości są marne. Nasza sytuacja po wypadku była podobna, więc naprawdę nie warto samemu.

GF6

Posty: 17

 
Nie zna, żadnej kancelarii, którą mogłabym polecić odnośnie odszkodowania, niemniej jednak wiem, iż znajomej palił się grunt pod nogami i tylko właśnie z pomocą takich osób uzyskała większe pieniądze, na jakie liczyła. Tak więc na pewno się opłaca szukać i dopytywać o jakąś dobrą firmę tej branży.

Wygodniś22

Posty: 13

 
Im szybciej tym lepiej. Samemu można niestety wiele błędów popełnić jeśli chodzi o sprawy związane z odszkodowaniami. Mnie uświadomiła pod tym względem pani adwokat, więc jak już jest sprawa, najlepiej od razu udać się po fachową pomoc. Pozdrawiam.

Iunae_Milt

Posty: 12

 
W takim układzie będę się kontaktował, bo niesłychanie zależy mi na większym odszkodowaniu z oc. Nie chcę popuścić, bo dobrze wiem, że taka kwota jest nieadekwatna. Dzięki za nakaz.

cr7

Posty: 9

 
W mojej sytuacji było podobnie. Gdybym teraz miał taki sam kłopot, czyli wypadek od razu zgłosiłbym się do firmy, jaka zajmuje się odszkodowaniem z oc. Za żadne skarby nie walczyłbym już sam, albowiem to walka z wiatrakami. Jak przychodzisz ze wsparciem zmieniają do ciebie nastawienie.

KSalen

Posty: 29