Gdzie dostąne książkę przychodów i rozchodów ?

Gdzie dostąne książkę przychodów i rozchodów ?

Cześć. Mam dylemat, jeżeli chodzi o książkę przychodów i rozchodów. Prowadzić ją samemu czy np. poprzez program?

Wacław

Posty: 2

 
Wielu przedsiębiorców rozpoczynało od prowadzenia książki przychodów i rozchodów. To z pozoru prosta forma rozliczenia, aczkolwiek w rzeczywistości pomocny mógłby okazać się jakiś program. Jednym z takich, które przypadły mi do gustu jest Super Księga Podatkowa :)

Hello98

Posty: 10

 
Myślę, że możecie wybierać pomiędzy wieloma programami, które potrafią działać jako książka przychodów i rozchodów. Wybór jednego z nich powinien być bardzo przemyślany.

Aris

Posty: 17

 
Jestem zadowolony, że do mojej firmy wybrałem Super Księgę Podatkową. Doskonale spisuje się jako książka przychodów i rozchodów do działalności, którą prowadzę. Nie jest ona przesadnie mała, ani też mega duża. Znalazłem optymalne oprogramowanie. Polecam.

CZesiek45

Posty: 7

 
Zainteresujcie się tym, jakie możliwości otwiera przed Wami książka przychodów i rozchodów, którą możecie kupić bezpośrednio na stronie producenta: http://www.ksiega-podatkowa.pl. To Super Księga Podatkowa, która nigdy mnie nie zawiodła.

Posty: 4

 
Myślę, że książka przychodów i rozchodów prowadzona “ręcznie” to dość kiepskie rozwiązanie. W szczególności, gdy wziąć pod spostrzeżenie, iż na rynku dostępnych jest bardzo mnóstwo programów, jakie bez trudu sprostają oczekiwaniom małej firmy.

Wraczki333

Posty: 7

 
Moim zdaniem znalezienie programu, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie książki przychodów i rozchodów to duże ułatwienie dla dużo działalności.

TomekK

Posty: 8