prowadzenie księgowości spółek

prowadzenie księgowości spółek

Szukam firmy do prowadzenia zdalnej księgowości dla mojego pubu. Jesteście w stanie kogoś konkretnego, pewnego doradzić? Zależałoby mi właśnie głównie na kontakcie mailowym i telefonicznym. Pozdrawiam!

wisła1905

Posty: 8

 
Nie wiem kogo tutaj polecać. Jeszcze nie mam własnej firmy i problemów z US-em...choć co roku jak składam PIT to mam trochę stresa, ale jeszcze z tym to sobie radzę samodzielnie.

Suit

Posty: 10

 
Nawet jak w Polsce prowadzisz małą firmą jednoosobową to i tak ciężar przepisów i ustaw jest nie do przeżycia. Ja dlatego ciągle się waham nad założeniem swojego biznesu...czekam na lepsze czasy, które chyba nie nastaną.

Wariat

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o moje biuro nieruchomości to księgowość niedawno zlecałem firmie VAT ze strony biuro-rachunkowe-vat.pl. Podoba mi się u nich, że w zasadzie kontakt jest w większości mailowy, dokumenty wymieniamy internetowo, także do ich biura nie muszę się fatygować. Mają doświadczonych księgowych, nie zawalają terminów.

MarioBei

Posty: 30

 
Mój znajomy wiem, że korzysta z takiego outsourcingu i sobie chwali. Ponoć dużo miesięcznie za pakiet usług musi płacić, w stu paru dziesięciu złotych się zamyka. Także nie jest to duży wydatek, a jednak daje pewien komfort.

Ralphy

Posty: 22

 
Sam to chętnie bym księgowość oddał w ręce jakiegoś biura, ale też mam trochę stracha, bo nie wiadomo na kogo się trafi. Jest z tego co słyszałem sporo firm, które zatrudniają ludzi bez licencji i bez uprawnień. Trzeba być ostrożnym.

codePerformance

Posty: 12