Dobry lekarz w Warsawie

Dobry lekarz w Warsawie

Kochane! Mamy z mężem problem dotyczący niepłodności i szukamy pomocy. Kojarzycie kliniki, gabinety w stolicy, gdzie rzeczywiście są w stanie skutecznie pomóc takim parom? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

edyta123

Posty: 4

 
Od jakiegoś czasu jestem pacjentką centrum na ul. Popularnej. Placówka dokładnie nazywa się City Clinic -cityclinic.pl. W zasadzie oferta jest kompleksowa, to typowe miejsce dla całej rodziny. Zaczęłam tutaj chodzić jak zaszłam w ciążę. Polecam dr Wójtowicza, prowadzi mi ciążę i wszystko przebiega bez zakłóceń.

Black_Riot

Posty: 7

 
Dużo jest teraz miejsc wartych uwagi. Dużo się pozmieniało na przestrzeni ostatnich kilku lat tak naprawdę. Ja mam najbliżej na ul. Popularną do City Clinic. Ofertę mają zróżnicowaną, jest każdy lekarz, którego rodzina potrzebuje. Teraz jestem akurat pod opieką dentysty, bo robię sobie implanta. Łatwa i szybka rejestracja, bardzo sympatyczne podejście do pacjenta, sama klinika nowocześnie urządzona.

mniszekk6

Posty: 4

 
Mój mąż niedawno zaczął chodzić pierwszy raz w życiu do lekarza, konkretnie do City Clinic. Dobrze, że się w końcu wziął za siebie, bo po 50 – tce to jednak ryzyko chorób wzrasta gwałtownie. Bardzo sobie chwali, zwłaszcza urologa mają dobrego. Prywatne, ekskluzywne centrum, można liczyć na kompleksowe podejście, wraz z wszystkimi niezbędnymi badaniami robionymi na miejscu w laboratorium.

usek

Posty: 30

 
Bardzo dobrze jest zorganizowana placówka City Clinic – pełna rodzinna opieka medyczna. Leczę się tutaj ja, moje dzieci, mąż i jeszcze teraz moi rodzice zaczęli tutaj chodzić. Oferta jest bardzo szeroka, właśnie dedykowana całym rodzinom. Łatwa i szybka rejestracja do wybranego lekarza, dużo badań wykonywanych miejscu, podobnie też zabiegów.

Pikusiński

Posty: 29

 
Od jakiegoś czasu zacząłem bardziej dbać o zdrowie. Pierwszy raz od lat byłem na pełnym komplecie badań, wszystko zrobiłem w City Clinic na ul. Popularnej. Świetnie prowadzona placówka, wszystko tu jest na czas, a wiele rzeczy od ręki. Jaka miła odmiana jak sobie człowiek przypomni jak to było kiedyś, gdy tylko publiczna służba zdrowia istniała.

Grabow12

Posty: 11

 
Nie jestem w stanie napisać opinii o wszystkich lekarzach, ale jeśli chodzi o prowadzenie ciąży i pana Wójtowicza to polecam City Clinic. Z innymi lekarzami tutaj nie miałam kontaktu, ale opinie są raczej okej, zwłaszcza jeśli chodzi o pediatrów. Sam centrum jest bardzo stylowo zaaranżowane, można się poczuć bezpiecznie i komfortowo.

QQrydza

Posty: 5

 
Ciążę mam prowadzoną w City Clinic i jest okej. Nie mogę narzekać. Lekarza mam do dyspozycji bez problemów. Wizyta jest rzeczywiście wartościowa, nie trwa paru sekund i do widzenia. Robią pełne USG, sprzętowo to klinika jest na bardzo dobrym poziomie. Można o wszystko dopytać, skonsultować się. Jak już dzidziuś się urodzi to na pewno będę chciała z nim tutaj chodzić do pediatry.

Damiano

Posty: 8