Rozmiar penisa, poszukuję blogu ?

Rozmiar penisa, poszukuję blogu ?

Witam serdecznie. Natknąłem się na kilka rad jak powiększyć penisa. Warto którąś zastosować? Co myślicie?

Mareczek

Posty: 5

 
Najlepiej o tym jak powiększyć penisa dowiecie się z tego serwisu: http://69hot.pl. Podpowiedział mi w dużym stopniu co powinienem zrobić. Porady o pełnej skuteczności!

Ptaszyna

Posty: 11

 
Bardzo często trafiałem na artykuły, których tematem przewodnim było powiększanie penisa. Nigdy nie traktowałem tej kwestii poważnie, ale do niedawna. Moja dziewczyna niby delikatnie zasugerowała mi, ze przydałoby mi się to…

TomekK

Posty: 5

 
Suplementy, które znalazłem na powiększanie penisa mają na opakowaniach praktycznie takie same informacje. Działają niby tak samo, a ich ceny są bardzo różne.

Klarka34

Posty: 8

 
Na tym forum widzę mnóstwo Waszych pytań jak powiększyć penisa. Moim zdaniem powinniście skupić się na tym, aby dogodzić swojej partnerce. A to dwie różne rzeczy.

grunde

Posty: 10

 
Porozmawiajcie z kobietami, jeżeli nie wierzycie, iż rozmiar penisa nie jest najważniejszą sprawą na świecie. Istnieją znakomici kochankowie, jakich nie cechuje bardzo wielki penis. Największe znaczenie ma jednakże technika, jaką wyróżniacie się podczas stosunku. Wobec tego nawet większy penis potrafi nie pomóc.

dandy999

Posty: 10