Suplement na pasożyty

Suplement na pasożyty

Jak domowymi sposobami można się pozbyć pasożytów? Możecie wskazywać też naturalne produkty. Chemia odpada, bo u mnie w rodzinie sporo uczuleń na składniki ropopochodne.

3

Posty: 4

 
Czasami wystarczy przywrócić równowagę kwasowo – zasadową w organizmie, żeby pozbyć się większości pasożytów. Na czas walki z pasożytami zrezygnuj z alkoholu i cukru.

johncena67

Posty: 11

 
Higiena jest najważniejsza i warto zwracać uwagę przy dotykaniu innych ludzi, czy nie mają czerwonych rąk, czy dziwnej wysypki. U mnie standardowa zasada, bo kiedyś miałem świerzb i jednak straszna sprawa. Na dłuższą metę nie da się normalnie funkcjonować.

xtigerx

Posty: 5

 
Na pasożyty wewnętrzne spokojnie czosnek, ekstrakt z zielonej kawy, herbaty, gorzkiej pomarańczy, ewentualnie dopasowana do organizmu dawka CLA. Szukaj takich preparatów ze składem. Powinny być.

łał45

Posty: 3

 
Mnie strasznie zgaga męczyła i biegunki. Kilka razy dziennie. Ignorowałam przez pierwsze dwa tygodnie, ale później trochę się wystraszyłam. Okazało się, że mam jakiś rodzaj pierwotniaka, który wywołał reakcję alergiczną. Trułam się przez jakiś czas chemią, a później zainwestowałam po prostu w dużą dawkę chromu w ecoDetox. No i codziennie sobie robiłam łyżeczkę bardzo gorzkich przypraw. Taka mieszanka pomogła.

Bany07

Posty: 12

 
Małe dzieci nie mają wzmocnionego przewodu pokarmowego przez wiele lat, dlatego trzeba szczególnie uważać na zakażenia pasożytnicze, bo mogą wpływać na dalszy rozwój niekorzystnie.

Pacothelllucia

Posty: 21