wyposarzenie siłowni

wyposarzenie siłowni

Hejo! Myślę o tym, żeby sobie kupić do treningu worek bokserski. Oczywiście jestem zupełnym amatorem, po prostu trochę chcę sobie ćwiczenia na swojej domowej siłowni urozmaicić, a taki worek będzie fajnym pomysłem, żeby się wyładować po ciężkim dniu :)) Jakiej firmy worki polecacie?

tigra32

Posty: 3

 
Miałem kiedyś zajawkę na karate, teraz już mi z tej dawnej pasji tylko siłownia została, a w domu mam ławeczkę, parę obciążeń i sztangę, także jest na czym się bawić.

klapsik88

Posty: 8

 
Ogólnie moim zdaniem sprzęt do siłowni jest stosunkowo tani, o ile ktoś nie chce sobie całego atlasu kupić bo takie urządzenie to tak z 1,5 do 2 tyś trzeba wydać spokojnie, ławeczki są sporo tańsze.

Augustynnn

Posty: 2

 
Nigdy za siłownią nie przepadałem ale jakąś parę hantelków to w domu mam. Czasami mi się zdarzy z rana sobie poćwiczyć – obciążniki kupowałem już dawno w jakimś markecie akurat promo mieli.

labuh

Posty: 5

 
Teraz wielką furorę robią kettlebell, w sumie tak naprawdę nie mam pojęcia czym te obciążniki poza kształtem różnią się od zwykłych hantli i skąd ich taka popularność...?

borek149

Posty: 13

 
Jest taka opcja że sobie w garażu znajdę miejsce na swoją siłownię, ale jeszcze muszę z żoną to przedyskutować bo niektórych sprzętów stamtąd będę musiał się pozbyć i najlepiej bym je wyrzucił.

mew soncz7777

Posty: 5

 
Ławki czy drążki to na pewno K Sport dobre robi. Sam używam ich sprzętu i jest okej, wygodne i wytrzymałe rzeczy za niewygórowaną kasę.

Gwido67

Posty: 12

 
Dobrą marką jest K Sport, głównie jeśli chodzi o ławki i drążki to robią naprawdę solidne, porządne sprzęty, sam używam od dawna i sobie chwalę.

matek562

Posty: 10

 
Jak urządzałem swoją siłownię w piwnicy na początku tego roku to głównie bazowałem na sprzęcie ze strony k-sport.com.pl. Mam oczywiście stojaki, ławeczkę do wyciskania, sztangę, talerze i tak samo sobie rękawice i worek Bushido kupowałem tutaj, ponoć te Bushido są najlepsze, najgrubsze i trudno jest uszkodzić taki wór.

Michaś

Posty: 4

 
Z wszystkich sprzętów jakie są na siłowni to najbardziej lubię rowerek jednak. Ja to za wyciskaniem ciężarów nie przepadam – szczerze mówiąc to strasznie mnie to nudzi.

namok

Posty: 4