Gdzie kupić kosmetyki?

Gdzie kupić kosmetyki?

Szukam dobrej jakości peelingu do twarzy, z czego korzystacie? Tylko raczej bym preferowała kosmetyki oparte na naturalnym składzie, bez sterty chemikaliów i innych – wzmacniaczy, sztucznych barwników i aromatów.

mew soncz7777

Posty: 4

 
Jak tam sobie przeglądam ceny naturalnych kosmetyków w internecie to jakoś dużo droższe od zwykłych produktów to one nie są. Moim zdaniem warto, bo skóra będzie nam za to wdzięczna.

fertuś45

Posty: 14

 
Nie wiem co polecić w Twoim wypadku. Akurat jeśli chodzi o kosmetyki, a już zwłaszcza te naturalne to jestem zielona. Coś tam mi się obiło o uszy, ale nie wgłębiałam się nigdy w temat.

namok

Posty: 13

 
Jestem umówiona do dermatologa na przyszły tydzień i jestem pewna, że będzie mi kazał lekarz wymienić połowę kosmetyków co teraz używam. Już się zaczynam bać o koszty, bo na pewno te lepsze dermo kosmetyki tanie nie są.

Batiatus

Posty: 11

 
Dla mojej skóry naczynkowej to tylko naturalne kosmetyki się nadają,do innych nie mam zaufania. Sklepów jest coraz więcej, ja najczęściej zamawiam przez portal e-naturalne.pl. Obsługa szybka, nie ma problemów z kontaktem mailowym. Asortymentu mają wyjątkowo dużo i są to rzeczy od sprawdzonych producentów, nieprzeterminowane, tylko ważne.

propek1

Posty: 6

 
Dla mojej cery, która ma tendencję do przetłuszczania się to tylko naturalne kosmetyki są wskazane. Już testowałam różne i tylko te z jak najmniejszą liczbą chemii zdawały egzamin.

eluśrrr

Posty: 11