Fizjoterapia Warszawa

Fizjoterapia Warszawa

Cześć! Gdzie w Warszawie świadczone są usługi związane z rehabilitacją dzieci z problemami postawy? Moja córka ma skoliozę i potrzebuje natychmiastowej pomocy!

wisła1905

Posty: 3

 
Moja trójka dzieci już w przedszkolu korzystała z zabiegów rehabilitacyjnych w związku ze zdiagnozowaniem skoliozy. Już po pierwszych spotkaniach z Panią Julitą z gabinetu Kręgosłupek widziałam pierwsze efekty. Może tam znajdziesz odpowiednią pomoc!

eserved

Posty: 8

 
Na rehabilitację warto zapisać dziecko ze skoliozą już nawet w wieku przedszkolnym. Trzeba jedynie trafić do gabinetu, który specjalizuje się w zabiegach rehabilitacyjnych dedykowanych najmłodszym pacjentom a myślę, że akurat w Warszawie nie powinno być z tym żadnego problemu.

Pelo_er

Posty: 34

 
Ja korzystam z fizjoterapii w ośrodku rehabilitacyjnym Kęgosłupek i z tego co się orientuję to zatrudnieni tam terapeuci specjalizują się w leczeniu wad postawy nawet u najmłodszych dzieci. Może jego oferta cię zainteresuje. Znajdziesz ją na stronach internetowych pod adresem www.kregoslupek.pl. Szczególnie polecam zajęcia z Panią Kasią, której specjalnością są zaburzenia inegracji sensorycznej.

wrrraak22

Posty: 5

 
Bardzo dobre opinie słyszałam na temat warszawskiego gabinetu rehabilitacyjnego Kręgosłupek. Syn mojej znajomej korzysta tam z zajęć terapeutycznych i lekarz ostatnio potwierdził efekty rehabilitacji. Może tam spróbuj, bo to renomowany ośrodek, który pomógł już wielu dzieciakom!

Szozi

Posty: 16

 
Z tego co się orientuję to gabinet Kręgosłupek w Warszawie jest ośrodekiem, w którym świadczone są usługi z zakresu rehabilitacji dzieci. Leczą tam nie tylko wady postawy ale również skoliozy i wszelkiego rodzaju bóle pleców.

Yuri20

Posty: 9

 
W Warszawie jest dużo gabinetów rehabilitacyjnych, których specjalizacją są skuteczny metody leczenia wad postaw i skolioz u małych dzieci. Poczytaj opinie na ich temat to może ułatwią ci wybór najodpowiedniejszej dla swojego dzieciaka oferty.

Elektros

Posty: 4

 
Ja z chodzę na rehabilitacje do warszawskiego gabinetu Kręgosłupek. Już widać efekty w poprawie bólu pleców , mniej narzekam na ich ból. Korzystam tam z fizjoterapii i masaży.

reavan

Posty: 11

 
To straszne, że już u przedszkolaków diagnozowane są wady postawy! Mój drugoklasista już drugi rok korzysta z zabiegów rehabilitacyjnych w gabinecie na Bażanciej. Mają tam naprawdę bardzo dobrych terapeutów, którzy zwalczają problemy związane z kręgosłupem najnowocześniejszymi metodami.

BerciQ89

Posty: 14

 
Jestem już od kilkunastu lat przedszkolanką i przeraża mnie, że co rok u coraz większej grupy naszych maluchów diagnozowana jest albo skolioza albo wada postawy. To straszne, że już w tak młodym wieku dzieci wymagają rehabilitacji!!!

enriquess

Posty: 9