Masaż

Masaż

Chodzę od dwóch lat na siłownię. Ostatnio mam słabsze wyniki, jestem jakiś zmęczony. Prawdopodobnie jestem na granicy przetrenowania, chociaż w sumie trudno stwierdzić. Szukam pomocy masażysty w Warszawie, żeby mnie doprowadził do porządku. Na sesję mam budżet maksymalnie do 100 złotych. Macie kogoś sprawdzonego? Pytam szczególnie osoby aktywne fizycznie.

wiesław11

Posty: 1

 
Byłem z żoną dwa lata temu w hotelu SPA i pierwszy raz korzystaliśmy z masażu relaksacyjnego. Przyznam, że bajka i żałowałem, że wcześniej się nie zdecydowałem. Po powrocie do domu postanowiliśmy minimum 2 razy w miesiącu zarezerwować masażystę. W Warszawie masaż najtaniej w dwie osoby masz u Dominika Dragana.pl, bo wychodzi tylko 70 złotych/osoba, a średnio w gabinecie stacjonarnym jakieś 100 – 130 złotych, czasami więcej. Wszystko zależy od rodzaju masażu. Współpracujemy z panem Dominikiem już od pół roku. Mobilny masażysta dociera z pełnym wyposażeniem. Uśmiechnięty człowiek. Wie, co robi. U mnie jest zawsze masaż relaksacyjny, a u żony dochodzi masaż antycellulitowy. Moim zdaniem warto. W ogóle lepiej mi się zawsze myśli po masażu.

beata77

Posty: 9

 
U mnie masaż pomógł na migreny, które pochodziły prawdopodobnie ze zbyt napiętego kręgosłupa. Podpowiadam, bo długo szukałem dobrego rozwiązania na straszne bóle głowy.

100%UP

Posty: 3

 
Robię sesje medytacji codziennie i masaże raz w tygodniu. Przyznam, że równowaga ciała i umysłu mocno poprawiona. Jeszcze lepszej formy w życiu nie miałem. Praktycznie przez cały dzień jestem skupiony na konkretnym zadaniu. Mam odpowiedzialną pracę, więc taka praktyka to standard. Polecam każdemu masaż. Bardzo uzależnia, ale to jedno z najlepszych uzależnień :)

Black_Riot

Posty: 11

 
Zacznij od relaksacyjnego masażu z udziałem aromatycznych olejków. Wtedy się przekonasz, czy dalej warto iść w temat.

Oct714

Posty: 12

 
Ćwiczę od lat i robię odnowę biologiczną masażami i pływaniem. Najlepsze kombo moim zdaniem. Mobilny masażysta to idealna opcja, bo dojeżdża do ciebie w wybranych godzinach, no i stawki mniejsze, bo nie trzeba utrzymywać jednak drogiego gabinetu.

Black_Riot

Posty: 9