wybielanie zębów sklep online

wybielanie zębów sklep online

Krótkie pytanie mam. Jak wybielacie zęby i jakie metody na was najlepiej działają :) Ważny temat, więc zachęcam do zostawiania merytorycznych komentarzy.

edyta123

Posty: 7

 
Moim zdaniem nie trzeba bać się przesadnie nadwrażliwości zębów na paski. Jak mam nadwrażliwość po wybielaniu to znak, że wszystko działa. Trzeba po prostu uważać, żeby nie przesadzić z nakładaniem zbyt wielu pasków wybielających. Jak ci wystąpi nadwrażliwość po trzecim dniu stosowania to robisz 2 – 3 dni przerwy, sprawdzasz czy jest ok i jedziesz dalej.

Hoteowo24h

Posty: 18

 
Najważniejsze metody wybielania to oczywiście pasty, paski wybielające i wizyta w gabinecie stomatologicznym i wykorzystanie lampy, która naświetla składnik aktywny. Ogólnie paski wybielające poprawiają mniej więcej o 3, czasami 4 tony biel zębów. Według mnie to najlepsze rozwiązanie dla ludzi, którzy mają naprawdę żółte zęby.

Ania

Posty: 12

 
Przez mniej więcej trzydzieści minut wybielania zębów paskami trzeba uważać, aby śliny z preparatem nie połykać i dobrze dopasować listki do zębów. To jest według moich obserwacji najważniejsza sprawa.

LiOx

Posty: 20

 
Moja koleżanka miała zawsze żółte zęby, a po wakacjach przyszła z białymi. Oczywiście dostała pytania, z czego korzystała. Okazało się, że ciotka z USA jej przywiozła paski Cristal Ultra White i ostro pomogły. Wiem, że w Polce można je kupić na cristal-white.com. Skorzystałam i przyznam, że super działają. To paski, w których na pewno substancja aktywna działa, bo różnica jest już po pierwszym przyłożeniu pasków. Nadwrażliwość bardzo delikatną miałam. Powiem Ci jednak, że nadwrażliwość po wybielaniu jest moim zdaniem dobra, bo pokazuje, że preparat działa. Grunt to umiar i monitorowanie wyników. Korzystaj, bo Cristal Ultra White działają na 100% :)

Pendrzeec

Posty: 6

 
Pasty wybielające pozwalają raczej „zachować biel zębów”. Zachować, nie zagwarantować :) Paski wybielające natomiast wnikają w głąb zęba i u mnie nawet wewnętrzna jakość uzębienia się poprawiła. Bardzo dużo fajek palę na co dzień, jednak paski wybielające dają u mnie naprawdę radę. Nie rzuciłem palenia, a i tak w miarę fajne mam zęby.

namok

Posty: 19

 
Dla mnie paski wybielające okazały się identycznie skuteczne, jak wizyta w gabinecie stomatologicznym za mniej więcej 400-500 złotych. Za paski zapłaciłem ok. 100 złotych, a efekt jest identyczny. Grunt to po prostu trafić na dobry produkt.

renia00

Posty: 7

 
Bierz koniecznie produkty do wybielania ze Stanów Zjednoczonych. Zdecydowanie najlepiej działają. Na opakowaniu powinna być notka, skąd jest producent.

syrena88

Posty: 9

 
W paskach wybielających wykorzystuje się identyczne składniki aktywne do tych, z którymi masz do czynienia w gabinecie stomatologicznym. Oczywiście z wybielaniem paskami nie można przesadzać, ponieważ nadmierne ich stosowanie prowadzi do nadwrażliwości. Ogólnie po praktycznie każdym wybielaniu jest nadwrażliwość, więc z tym się raczej trzeba pogodzić.

Demi45P

Posty: 6

 
W niektórych sklepach możesz poprosić o próbki pasków wybielających. Niektórzy sprzedawcy godzą się, aby wysłać paski testowe. Ponosisz tylko koszt wysyłki. Warto spróbować. Ja się dzięku temu przekonałam, że ta metoda działa.

Umber5

Posty: 6