Gdzie kupić kosmetyki?

Gdzie kupić kosmetyki?

Hej, cześć! Szukam dobrego sklepu z naturalnymi kosmetykami w sieci. Gdzie robicie zakupy, jakie konkretnie kremy nawilżające byście poradzili? Mam od dawna problemy z cerą i czego bym nie stosowała to większego efektu nie widzę niestety...

090913123

Posty: 3

 
U mnie w łazience to powoli miejsca brakuje na moje wszystkie kosmetyki o co mąż ma czasami do mnie pretensje. Ale faktycznie trochę ich mam, bo też nie ma innego wyjścia, jak chce się o siebie zadbać to tak to wygląda.

damkaa4

Posty: 3

 
Dobrze zaopatrzony w naturalne kosmetyki jest sklep Enaturalne -e-naturalne.pl. Ja u nich dużo zakupów robię do swojego gabinetu ostatnio. Kontakt jest szybki, zawsze produkty docierają dobrze zabezpieczone, żaden olejek czy inny element się nie wylał póki co, wszystko jest tak opakowane, żeby takich przygód przy transporcie nie było. Na pewno dużo peelingów, jest sporo kremów typowo odmładzających i regenerujących skórę – warto sobie przejrzeć asortyment.

labuh

Posty: 3

 
Moja mama dużo ma różnych kosmetyków typowo odmładzających w domu i powiem że faktycznie widać efekty. Odkąd zaczęła stosować kremy skóra jest lżejsza, bardziej elastyczna – zwłaszcza pod oczami to widać. Ale też z tego co wiem drogo ją te lepsze kremy kosztują.

Gumis

Posty: 13

 
Teraz robią lepsze kosmetyki niż jeszcze parę lat temu, nie obciążają tak skóry. Producenci zaczęli sobie uświadamiać że trzeba wrócić do korzeni, wybierać bardziej naturalne składniki bo też ludzie takich preparatów z wyciągami z roślin oczekują.

Fowl1990

Posty: 16

 
Polecicie coś antyzmarszczkowego? Ja się dużo uśmiecham, a w każdym razie mam żywą mimikę i też przez to stosunkowo dużo mi się zmarszczek porobiło. Czy to przy oczach, czy to na czole i w okolicach ust...no są wszędzie praktycznie. Krem pomoże jakiś, czy lepiej pomyśleć o kwasie hialuronowym?

igorek

Posty: 3