Powiększanie penisa

Powiększanie penisa

Jak mężczyzna może możliwie naturalnie poprawić waszym zdaniem potencję, niezależnie od wieku?

TomekK 

Posty: 1

 
Sprawdź, czy ciśnienie ci za bardzo nie rośnie po tabletkach. Bardzo ważna sprawa, bo czasami jest tak, że po uregulowaniu nadciśnieniu wszystko pod względem seksualnym wraca do normy. U mnie przynajmniej tak było.

codePerformance

Posty: 18

 
Miłorząb jeszcze sprawdź, bo u mnie okazało się, że uregulował ciśnienie krwi, mikrokrążenie konkretnie mówiąc i lepiej się czułem przy seksie, częściej mi się chciało, a już swoje lata mam.

Nowe oblicze

Posty: 20

 
Najlepiej działa połączenie terapii psychologicznych (psychoterapia indywidualna) z suplementacją, bo większość zaburzeń seksualnych wynika właśnie z pewnych traum, nadmiernych oczekiwań partnerów. Ogólnie szeroki problem, a suplement to raczej zaleczenie, a nie wyleczenie, ale jak widać też działa ;)

hmielus

Posty: 8

 
W tabletkach dr Penigreat masz niemiecką technologię farmaceutyczną, więc to znacznie lepsze rozwiązanie od krajowych suplementów dla mężczyzn. Na mnie tabletka działa dosłownie w podobny sposób do viagry. Kiedyś używałem viagry, ale tak mi banię ryło, że musiałem przejść na coś lżejszego, a tabletki dr Penigreat wydają się teraz jedynym rozsądnym jakościowo i cenowo rozwiązaniem.

mniszko

Posty: 2

 
Hormony zbadaj. Może trochę drogo wychodzi, ale przynajmniej wiesz, na czym stoisz i gdzie szukać pomocy. Najczęściej zioła działają, jak zauważysz dopiero początku spadku libido.

TeS

Posty: 18

 
I więcej witamin w diecie, bo na pewno ci brakuje. Z tego powodu czujesz, że nie masz w ogóle energii.

Klarka34

Posty: 6

 
Może medytację wprowadź do codziennej rutyny. Mi bardzo pomogła się zrelaksować, co przełożyło się na naturalny wzrost libido. Polecam gorąco.

turysta00

Posty: 9