Salon piękności Opole

Salon piękności Opole

Witam serdecznie, chciałabym w ramach prezentu zasponsorować swojej mamie jakieś fajne zabiegi odmładzające w salonie urody. Kojarzycie sympatycznie prowadzone miejsca w Opolu z miłą atmosferą gdzie przy okazji też robią zabiegi na wysokim poziomie?

beata77

Posty: 2

 
Mnie koleżanka namawia żeby pójść z nią do salonu urody bo samej to jej się nie chce, a tak miałaby motywację. Tylko że mnie się nie chce nawet jakbyśmy miały iść we dwie :)

Acclaim

Posty: 11

 
Ja to wolę nawet więcej zapłacić ale mieć pewność że zostanie cały zabieg dobrze wykonany. A już najbardziej jeśli chodzi o zabiegi odmładzające, kwas itp. to tutaj już mi wyjątkowo na jakości zależy.

Nowa

Posty: 9

 
Jeszcze nigdy w sumie u kosmetyczki nie byłam poza jednym razem jak robiłam sobie makijaż ślubny. Najpierw oczywiście miałam robiony próbny i potem już ten główny w dzień ślubu, no i też przy okazji ślubu paznokcie malowałam i to tyle moich doświadczeń z kosmetyczkami.

Yuri20

Posty: 10

 
Polecam panie Agnieszkę i Anetę z salonu na Staromiejskiej, jeszcze u nich nie miałam żadnych złych przygód. Można tutaj w zasadzie zrobić każdy zabieg, od depilacji po kwasy, masaże, makijaż ślubny, hybrydę itd. Dobrze doradzają, nie wciskają kitów że tak to nazwę. Aktualne ceny z tego co widzę są na stronie podane.

aan66a

Posty: 29

 
Jakieś super drogie to raczej zabiegi kosmetyczne nie są, w każdym razie mój mąż wydaje więcej na nasz samochód miesięcznie niż ja jak się przejdę kilka razy na jakiś zabieg choćby oczyszczający skórę.

TomekK

Posty: 9

 
Dużo się ostatnio salonów urody różnej jakości w Opolu otworzyło, jak jeżdżę do pracy to mijam po drodze mega dużo szyldów właśnie takich gabinetów kosmetycznych itp.

Virgo

Posty: 39

 
Ja to polecam zabiegi na stopy, są mega przyjemne i zresztą druga sprawa że o stopy warto dbać, a mało osób zwraca na nie uwagę a jednak naskórek chyba nigdzie się tak nie ściera jak na piętach choćby.

matek562

Posty: 6