leczenie wrastających paznokci Londyn

leczenie wrastających paznokci Londyn

Cześć, dzień dobry ;-) Dobra klinika w Londynie potrzebna. Kogo polecicie? Jest tych miejsc całkiem sporo, nie chciałabym źle trafić. Potrzebuję leczenia w dosć intymnej sprawie.

Maalone

Posty: 1

 
Faktem jest że akurat wrastające paznokcie to bardzo uciążliwa sprawa, miałam z tym problem jeszcze jak mieskzałam w Polsce. Denerujące stresujące , druga sprawa że wyjątkowo niestetyczne.

Alek33

Posty: 20

 
Mam dobre doświadczenia z kliniką w londyńskim Clapham. Cennik zabiegów można sobie podejrzeć online na sw11clinic-clapham.co.uk/ingrowing-toe-nail-treatment-ingrown-toenails-clinic-london-ingrown-toenail-removal. Ja do nich jeździłem ze swoim wrastającym paznokciem I bardzo jestem zadowolony z leczenia. Ból sprzed zabiegu może nie był jakiś wielki ale bardzo uciążliwy, denerwujący, drażniący, co sie przekładało na moje stosunki z ludźmi..

Yuri20

Posty: 3

 
Jest sporo obcokrajowców w branży medycznej w Londynie ale może to też dobrze bo często można na Polaka trafić. Generalnie w lOndynie to czasami częściej spotyka kogoś z Łomianek niż londyńczyka z dziada pradziada :)

Robuś

Posty: 5

 
W Londynie jeszcze u lekarza nie byłem więc nie polecę nikogo. Coś czuję że pierwszym gabinetem jaki odwiedzę będzie jednak dentysta bo coś mnie ostatnio zaczęła czwórka pobolewać zwłaszcza jak piję coś zimnego.

kikiriki2k

Posty: 8

 
Nie wiem kogo polecić akurat problemów tego typu ze zdrowiem to nie mialem jeszcze. I oby tak zostało bo akurat za służbą zdrowią – jakąkolwiek polską czy angielską to nie przepadam , unikam jak ognia.

Miki789

Posty: 2

 
Do usuwania wrastających paznokci to przede wszystkim trzeba mieć odpowiedni sprzęt a po drugie też wyczucie. Ja nie mam bladego pojęcia gdzie coś takiego zrobić w UK, a już trochę tu pomieszkuję.

czasDDD

Posty: 18

 
Sama muszę znaleźć lekarza a konkretnie chirurga dobrego w Londynie. Jeśli ktoś by słyszał coś o kimś dobrym a najlepiej o jakimś Polaku to będę wdzięczna. Nie jest to duży zabieg do zrobienia ale precyzyjny na pewno.

messi10

Posty: 8

 
Teraz jest w ogóle w tej zachodniej medycynie taka moda żeby przepisywać na wszystko tabletki. W Polsce już też to powoli wchodzi ale jednak wciąż jeszcze u nas lekarze nie mają aż tak lekkiej ręki w wypisywaniu recept na wszystko.

21gregorek

Posty: 11

 
Nie wiem gdzie takie operacje na palcu robią. Ja to w ogóle raczej częstym gościem w różnych przychodniach gabinetach czy klinikach to nie jestem.

Blitz55

Posty: 25