Zabieg na ciało i twarz wilanów

Zabieg na ciało i twarz wilanów

Dziewczyny, przytyło mi się w ostatnim roku na studiach i pośladki mam strasznie. Ćwiczę w miarę regularnie, mniej jem, ale cellulit straszny. Jestem w kropce, bo nie wiem, czy można w trwały sposób wyeliminować? Proszę, żebyście się podzieliły własnymi doświadczeniami, może jakimiś fajnymi zabiegami, ale koniecznie skutecznymi, bo jednak nie chcę wydawać pieniędzy w ciemno :) Dziękuję i pozdrawiam ;*

edyta123

Posty: 2

 
Na twarz doradzam zabiegi witaminowe, uzupełnienie kolagenu. Najważniejsze w zabiegach na zmarszczki jest moim zdaniem przywrócenie właściwego mikrokrążenia. Zwykły kosmetyk niestety takiej efektywności nie daje.

ciumar1

Posty: 7

 
Pamiętaj, żeby każde urządzenie z działu medycyny estetycznej przetestować na niewielkim obszarze działa i poznać przeciwwskazania. Z technikami laserowymi trzeba uważać. Sprawdź obowiązkowo, czy gabinet posługuje się certyfikowanymi, nowoczesnymi technologiami.

Babeczka

Posty: 4

 
Chodzę od czasu do czasu na zabiegi przeciwzmarszczkowe. Zauważyłam, że też dieta pomaga na zmarszczki, szczególnie potrawy związane z przyśpieszeniem metabolizmu i minimum 1.5 litra wody dziennie. Skóra się robi wtedy bardziej elastyczna.

21gregorek

Posty: 18

 
Wiem, że dobre gabinety medycyny estetycznej prowadzą na początku bezpłatne konsultacje i na nich masz dopiero dopasowanie konkretnych zabiegów, np. do rodzaju cery.

Tomcio

Posty: 4

 
Według moich doświadczeń warto łączyć pakiety zabiegów w spójny system odmładzania. Jak robisz botoks to warto też zadbać o dostarczanie wody, witamin, udoskonalić odbudowę kolagenem. I zaplanuj sobie grafik zabiegów, bo trzeba powtarzać, np. co tydzień, co dwa. W tym czasie warto obserwować dokładnie organizm.

matek562

Posty: 11

 
Na upięcia i farbowanie chodzę do salonu Santhiya (www.santhiya.pl) . Pracuje świetna fryzjerka Ania. Widziałam tam u kobiet niesamowite stylizacje. Sama też nie narzekam. Korzystałam też z koloryzacji – świetne, naturalne kolory i raz z prostowania włosów. Bardzo dużo osób poleca panią Anię, dokładam pozytywną cegiełkę, bo moim zdaniem warto. Jeżeli chodzi o ceny to na pewno poniżej średniej w Warszawie. Nigdy nie zgłaszałam poprawek. Gabinet znajduje się w Miasteczku Wilanów w razie czego. Ważna zaleta to moim zdaniem brak pośpiechu. Można posiedzieć dłużej, porozmawiać. Do tego dochodzi profesjonalny wystrój. Pracownicy pamiętają lojalnych klientów :) Lubię takie salony właśnie, gdzie człowiek nie jest anonimowy.

namok

Posty: 6

 
Też mi włosy wypadały. Okazało się, że za dużo złych farb i złe praktyki odżywiania stosowałam. Zrozumiałam to dopiero po wizycie w gabinecie Santhiya. Akurat mam po sąsiedzku na Wilanowie. 10 zabiegów brałam na wypadanie włosów preparatami z kwasem hialuronowym, minerałami, krzemem, kwasami, innymi aktywnymi składnikami i pomogło. Można powiedzieć, że koktajl witaminowy jest wprowadzany bezpośrednio pod skórę głowy, ale nie boli. Można to połączyć z karboksyterapią, też na skórę głowy i wtedy efekt jest szybszy. Jak masz podobny problem to idź na konsultacje, bo bezpłatne i tak.

hazi32

Posty: 14