Fryzjerzy Warszawa co polecacie?

Fryzjerzy Warszawa co polecacie?

Witam.

Czy możecie mi wskazać jakiegoś fryzjera w Warszawie, który jest godny polecenia? Będę bardzo wdzięczny.

czerwin_09

Posty: 9

 
Dzień dobry. Gdy przedmiotem mojego zainteresowania stały się usługi fryzjerskie w Warszawie to miałem twardy orzech do zgryzienia. Z jednej strony chciałem wybrać najlepszego fryzjera, natomiast z drugiej moim priorytetem było zarówno to, aby nie zostawić u niego fortuny. Ostatecznie udało się odnaleźć kompromis :)

Polaczek90

Posty: 14

 
Hej.
Miałem sporo wątpliwości, gdy musiałem wybrać salon fryzjerski w Warszawie. Mam krótkie włosy i nie robię z nimi nic specjalnego, więc zależało mi przede wszystkim na bliskiej lokalizacji salonu fryzjerskiego i niskich cenach, które były moim priorytetem.

Poszukiwania na szczęście zakończyłem sukcesem i nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń :)

Zygzaczek3

Posty: 31

 
Witam serdecznie. Z własnej perspektywy, gdy zamierzacie zmienić barwa włosów to polecam Wam farby goldwell, które bezsprzecznie są najlepsze na rynku.

Lepiej wydać kilkadziesiąt zł więcej niż żałować w przyszłości, że efekt jest niesatysfakcjonujący. Nieraz trzeba ponownie malować włosy, co jest dodatkowym kosztem.

ymuert00

Posty: 11

 
Cześć. Ktokolwiek pyta mnie o usługi fryzjerskie w Warszawie to za każdym razem bez zastanowienia polecam im salon http://althair.pl, w jakim pracuje moja ulubiona fryzjerka.

Wykonywałam u niej już niezwykle dużo usług i zawsze byłam w stu procentach zadowolona. To chyba klucz do sukcesu, gdy ma się indywidualne podejście do klienta – jestem zachwycona!

celos00

Posty: 19

 
Dzień dobry. Nie da się ukryć, że w większości przypadków usługi fryzjerskie w Warszawie są droższe niż w innych, szczególnie mniejszych miastach. Odczuć mogą to przede wszystkim osoby, które dopiero zamieszkały w Warszawie na studiach lub przyjechały do pracy. Faktem jest, że istnieje kilka salonów, w których są bardzo niskie ceny i wymagają one polecenia.

Katarzyna

Posty: 27

 
Hejka. Wydawało mi się, że w moich możliwościach finansowych nie będzie mieściło się przedłużanie włosów w Warszawie, lecz myliłam się. W sumie ceny okazały się być takimi samymi, jak w wypadku mojego rodzinnego miasta. Jakość usług również stała na odpowiednim poziomie.

VHSSS

Posty: 13

 
Dzień dobry. Do tej pory zupełnie nie miałam pojęcia, z jakimi kosztami może wiązać się zmiana koloru włosów w Warszawie. Szybko rozejrzałam się po polecanych salonach i w sumie nie byłam rozczarowana, bo spodziewałam się niebotycznych sum, a owe były zdecydowanie niższe.

Wojciech24

Posty: 19

 
Hej.

Nie ma co ukrywać, że dla dużo klientów dobry fryzjer wiąże się także z atrakcyjnymi cenami, które jest w stanie zaoferować. Na ogół zauważyłem, że oblegane są salony z tymi najniższymi cenami oraz te, w których poziom usług stoi na niesamowicie wysokim poziomie, a cena jest już wyższa.

ciopix

Posty: 22

 
Hej.

Jeśli szukanie salonu fryzjerskiego, który korzysta z farb Goldwell to z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Wam kilka. Nie dziwię się klientkom, dla których priorytetem jest właśnie salon, który stosuje najwyższej jakości farby, bowiem ma to realne przełożenie na to, w jaki sposób prezentują się nasze włosy.

ładn45

Posty: 8