oleje spożywcze online

oleje spożywcze online

Cześć wam ;) Jest mi potrzebny olej lniany, może się przydać zarówno do sałatek, jak też do stosowania na skórę przy jakiś podrażnieniach. Dobrze mieć coś takiego w domu. Polecicie sklep z takim pewnym, markowym olejem?

Laleczk23

Posty: 19

 
Na pewno warto jeść zboża jeśli się poważnie myśli o zdrowym żywieniu. Na przykład młody jęczmień dla mnie bomba. Mi bardzo pomógł w walce z trądzikiem.

DiD3K

Posty: 16

 
Mam zamiar zainwestować w najbliższym czasie w jakiś dobry, ale taki naprawdę skuteczny antyoksydant i z tego się dowiedziałam dobrą opcją może być młody jęczmień. Na stronce www.sklep-amplio.pl mają coś takiego w miarę tanio. Chyba się zdecyduję. Parametry ten jęczmień ma zacne – ponad pięćset razy lepszy antoksydant niż witamina E...:)

Pelo_er

Posty: 34

 
Jak kupuję jakieś rzeczy w moim ulubionym sklepiku ze zdrową żywnością na mieście to ostatnio zwracam uwagę, czy w składzie są polifenole. Znajoma mi nagadała, że one są szczególnie dobre w okresach obniżonej odporności...a więc akurat na czasie.

Nacisk45

Posty: 11

 
Z tego co wiem, to młody jęczmień jest bardzo dobry na zakwaszenie organizmu. Mało ludzi sobie w ogóle zdaje sprawę, jak bardzo ma zakwaszenie wysokie...warto się przebadać pod tym kątem, bo z zakwaszenia wynikają inne problemy zdrowotne!

eGall

Posty: 24

 
Przyznam się, że miałem taki czas w swoim życiu, że bardzo dużo jadałem w fast foodach, ale teraz nadrabiam żywieniowe zaległości i głównie warzywka, owoce, jakieś pestki dyni, zdrowa woda mineralna zamiast coli ;>

xirgan

Posty: 13

 
Swego czasu dość regularnie stosowałam czystek suszony i powiem, że czuć różnicę po tym. Człowiek ma więcej energii i czuje się taki bardziej odporny, nawet jak pogoda nie sprzyja. ;)

Jasio234

Posty: 18

 
Na pewno działanie profilaktyczne dużo daje, ale ja to akurat jem często w biegu, nie za bardzo mam czas, żeby jakoś lepiej dietę rozplanować...a jakby nie było – jesteś tym co jesz...stara prawda.

Rysiek_99

Posty: 18