Sol bochenska Peeling

Sol bochenska Peeling

Pracuję na stojąco przez cały dzień praktycznie i niestety widzę, że mam coraz bardziej zniszczone stopy. Pytam kobietki z podobnym problemem, w jaki sposób sobie z nim radzicie? Czego używać na co dzień?

labuh

Posty: 1

 
Byłem w sanatorium rok temu i tam mnie nauczyli kąpieli w soli właśnie, bo działa bardzo skutecznie praktycznie na wszystko. Regeneracja mięśni, stawów, moc mikroelementów z soli przedostaje się do ciała. Z tych lepszych to na pewno solbochenska.pl. Biorę u nich zawsze wiadra po 6 kg mniej więcej, bo sól bez konserwantów. Na to trzeba zwracać szczególną uwagę. Bo takie zwykłe sklepowe sole to więcej szkody niż pożytku.

Czertuś_00

Posty: 2

 
Takich zwykłych soli zapachowych to się używa wyłącznie do aromaterapii. Jak chcesz głębszej wartości to sprawdzaj, czy sól faktycznie ma minerały aktywne. To głównie jod, magnez, wapń. Wchłanianie przez skórę jest znacznie szybsze, więc sól tak naprawdę zastępuje w ogromnym stopniu wątpliwej jakości suplementację.

Himer56

Posty: 14

 
Od dawna kąpieli w soli używam, żeby zapanować nad cellulitem i efekty są zbliżone do dość drogich zabiegów w salonach medycyny estetycznej. Trzeba tylko systematycznie stosować.

dandy999

Posty: 9

 
Sól bocheńska niczym nie odstaje od innych popularnych odpowiedników, a jest przede wszystkim tańsza, bo rodzima. No i dzięki soli zapewniasz ciało dużą dawkę żelaza, miedzi, cynku, więc na walkę ze zmianami dermatologicznymi idealna w sumie sprawa. Maści cynkowych się od lat używa na trądzik.

andrew66

Posty: 5

 
Codziennie soli nie stosuj, ale raz w tygodniu maksymalnie większą dawkę i sprawdzaj, jak ciało reaguje. Masz też sole dedykowane, np. osobom aktywnym fizycznie z działaniem podobnym do maści rozgrzewających. Świetna sprawa.

Kitas

Posty: 12

 
Weź sobie próbki soli, jeżeli producent udostępnia i przetestuj. Poczekaj tylko, aż sól się rozpuści w wodzie i dopiero wtedy się mocz.

Ptaszyna

Posty: 13

 
Sól w kąpieli, ale jakościowa to lepsza sprawa niż suplementy diety. Warto w tym kierunku się dokształcić moim zdaniem.

dof77

Posty: 16

 
Nie żałuj na dobrą sól, bo przy drobnej wprawie możesz sobie zafundować świetny peeling na całe ciało. Wystarczy sól zmieszać, np. z olejem kokosowym. Tak robię i fajny relaks wychodzi z elementem regeneracji :)

Marioleczka

Posty: 5