Powiekszanie penisa

Powiekszanie penisa

Powiem wam, że chodzę na siłownię od pół roku praktycznie codziennie. Wyrobiłem sobie mocny nawyk, ale jest skutek uboczny, a mianowicie bardzo mała ochota na seks. Moja partnerka lubi często, ja raz w tygodniu jestem tak naprawdę gotowy i to dopiero po solidnym odpoczynku. Jest jakiś sposób na libido, ale koniecznie naturalny? Nic takiego wcześniej nie stosowałem, stąd pytanie. Pozdrawiam.

bruklin187

Posty: 6

 
Rozciąganie, ale delikatne penisa działa, bo z czasem rozbudujesz przestrzenie pomiędzy ciałami jamistymi. Większość urologów jest w stanie pokazać ci podstawowe ćwiczenia.

CHatka-eKo

Posty: 16

 
Jest w sumie prosta, ale długoterminowa metoda na powiększenie penisa. Chodzi o zwiększenie przepływu krwi w ciałach jamistych, a także ich rozszerzenie. Dla rozluźnienia przepływu krwi potrzebujesz głównie tabletek ziołowych z przewagą buzdyganka ziemnego, żeń szenia, jagód palmy sabałowej. Dobry przykład to dr. Penigreat. Akurat testuję rozwiązanie. Tymi tabletkami zastąpiłem zwykły buzdyganek i wyniki są znacznie lepsze. Od ponad trzech lat zmagam się z podobnym problemem, więc wiem, co mówię.

Oct714

Posty: 8

 
Warto ćwiczyć. Masz podstawowe ćwiczenia na penisa. Potraktuj też poważnie golenie na zero stref intymnych, bo penis wtedy jest optycznie większy. Przy stosunku warto też posmarować oliwką, czy czymś podobnym. Zobaczysz, że można nieco oszukać naturę ;)

Robuś

Posty: 7

 
Jak chcesz faktycznie powiększyć penisa to musisz trenować ciało jamiste i gąbczaste. Im więcej krwi zmieści się we wskazanych ciałach, tym większy penis i to całkowicie naturalnie. Nie ma w tym większej filozofii. Ćwiczenia fizyczne pomagają i związki aktywne, które mają wpływ właśnie na powiększenie ciał jamistych. Buzdyganek, czy żeń szeń to tylko niektóre z przykładów.

ciopix

Posty: 22

 
Idź do lekarza i diagnozuj się pod względem nadciśnienie, układu krążenia i chorób serca. W wielu przypadkach to właśnie przyczyna problemów z erekcją. Jeżeli chodzi o powiększanie penisa to wszystko sprowadza się do podniesienia wydajności pompowania krwi do ciał jamistych i gąbczastych, no i do uspokojenia psychiki przy stosunku. Dobra partnerka ma ogromny wpływ na ocenę działań ;)

mew soncz7777

Posty: 5